Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wielkie derby Wrocławia w futbolu amerykańskim

2013-04-24

Na ten dzień czeka cała futbolowa Polska. Już 01.05.2013, w środę, o godzinie 16.00 na Stadionie Olimpijskim dojdzie do spotkania między obydwoma wrocławskimi drużynami, Devils Wrocław i Giants Wrocław, reprezentującymi nasze miasto w rozgrywkach Topligi.

Devils Wrocław, jako gospodarz tego spotkania, złożył w Urzędzie Miejskim wniosek o zorganizowanie meczu w ramach imprezy masowej. - To dla nas jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie, dlatego spodziewamy się, że na trybunach pojawi się znacznie więcej niż tysiąc osób – powiedział Łukasz Ciemski, odpowiadający w klubie za marketing - Otrzymaliśmy już wszystkie niezbędne opinie i są one pozytywne. Teraz czekamy na zgodę Prezydenta Wrocławia – dodaje Ciemski.

Obydwie drużyny wymieniane są wśród faworytów do zdobycia tytułu Mistrza Polski dlatego to spotkanie ma duże znaczenie dla rywalizacji w lidze. Devils wygrali swoje dwa pierwsze mecze, nie pozostawiając przeciwnikom żadnych złudzeń. Najpierw pokonali u siebie Warsaw Spartans 56:6, a przed tygodniem na wyjeździe nie dali szans Zagłębiu Steelers, uzyskując wynik 7:48. Giants Wrocław mają rozegrany mecz więcej ale zdarzyła im się porażka na boisku aktualnego Mistrza Polski, Seahawks Gdynia.

- Giants Wrocław przed rokiem grali w lidze czeskiej stąd ciężko powiedzieć czego można się po nich spodziewać – ocenił pierwszy trener zespołu, Val Gunn - Mieliśmy już jednak okazję zobaczyć ich w akcji podczas ich ostatniego ligowego spotkania. Jest to na pewno groźny przeciwnik i nie można zgubić koncentracji przez całe spotkanie jeśli chce się odnieść zwycięstwo.

Rywalizacja wrocławskich futbolistów o prymat w mieście może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu w trakcie długiego weekendu majowego – zachęca Łukasz Ciemski - Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przybycia na Stadion Olimpijski. Poza meczem przewidzieliśmy sporo atrakcji, które uatrakcyjnią całe widowisko – kończy Ciemski.

Terminarz pozostałych meczów domowych Devils:

Devils Wrocław vs. Giants Wrocław - 01.05.2013

Devils Wrocław vs. Seahawks Gdynia - 12.05.2013

Devils Wrocław vs. Zagłębie Steelers Interpromex – 25.05.2013

Devils Wroclaw vs. AZS Silesia Rebels - 02.06.2013

Bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie www.eventim.pl oraz w dniu meczu kasach stadionu.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Bilet normalny – 15 zł

Bilet ulgowy – 9 zł

Ceny biletów w dniu meczu:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 12 zł

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama