Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Devils Wrocław w sobotę rozpoczynają sezon

2013-03-19

Już w najbliższą sobotę swój pierwszy mecz w tym sezonie rozegra drużyna futbolu amerykańskiego, Devils Wrocław. Spotkanie odbędzie się o godzinie 15.00 na Stadionie Olimpijskim, we Wrocławiu, a ich rywalem będzie Zagłębie Steelers.

Brązowy medalista z zeszłego sezony bardzo sumiennie przygotowywał się do nadchodzącego sezonu. Zatrudniono nowych trenerów ze Stanów Zjednoczonych – Val Gunna oraz Richarda Wadea. Dodatkowo skład został wzmocniony o 6 nowych zawodników, w tym 4 zza wielkiej wody.

Bardzo poważnie traktujemy nadchodzący sezon. Naszym głównym celem jest odzyskanie mistrzowskiego tytułu. – mówi Val Gunn, szkoleniowiec zespołu. – po to zostałem tutaj zatrudniony, i staraliśmy się zbudować taki zespół, który powinien sobie z tym zadaniem poradzić.  Kończy amerykański coach.

Wrocławskie Diabły swój pierwszy mecz rozegrają we Wrocławiu, na stadionie Olimpijski 23 marca (sobota), o godz. 15.00, a ich przeciwnikiem będzie Zagłębie Steelers.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia na nasz mecz i obejrzenia naszej drużyny w akcji. – zaprasza prezes wrocławskiego klubu, Piotr Duszeńko. – Widzimy coraz większe zainteresowanie mieszkańców Wrocławiu naszą dyscypliną i mamy nadzieję, że przełoży się ono na frekwencje podczas naszych spotkań.

Devils mają jasno sprecyzowane cele na nadchodzący sezon. Jak powiedział prezes Duszeńko – są one ambitne, ale realne. Chcemy, aby tytuł najlepszej drużyny w Polsce wrócił do Devilsów – kończy Piotr Duszeńko.

Nowy sezon oznacza również nową jakość we wrocławskim klubie. Postanowiliśmy odświeżyć trochę logotyp klubu, tak aby stał się on bardziej czytelny i atrakcyjny wizualnie. – mówi Przemysław Strzyż, odpowiedzialny za marketing w klubie. Prace nad nim trwały od początku roku. Dzięki odświeżeniu łatwiej nam go adaptować do wszelkiego rodzaju klubowych gadżetów, które również będą niebawem dostępne, dla fanów wrocławskich futbolistów – kończy Przemysław Strzyż.

Terminarz meczów Devils we Wrocławiu:

Devils Wrocław vs Zagłębie Steelers - 23.03.2013, godz. 15:00

Devils Wrocław vs Warsaw Spartans - 13.04.2013

Devils Wrocław vs Giants Wrocław - 01.05.2013

Devils Wrocław vs Seahawks Gdynia - 12.05.2013

Devils Wroclaw vs AZS Silesia Rebels - 02.06.2013

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w kasach przy stadionie w dniu meczu oraz od czwartku w klubie Poziom 1 przy ulicy św. Mikołaja 8/11 w godzinach od 20.00 do 23.00

Ceny wejściówek:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 12 zł

ip                                                                    

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama