Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Devils Wrocław nareszcie wybiegną na boisko

2013-04-11

Z powodu przedłużającej się w tym roku zimy, dopiero w tę sobotę swój pierwszy mecz rozegra drużyna K.S. Devils Wrocław. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00 na Stadionie Olimpijskim, we Wrocławiu, a ich rywalem będą Warsaw Spartans.

Nareszcie będziemy mogli rozegrać pierwszy, oficjalny mecz w tym sezonie – powiedział Dawid Tarczyński, jeden z zawodników wrocławskich Diabłów. – Trenujemy ciężko przez przerwę zimową, żeby swoje umiejętności sprawdzić w rywalizacji z przeciwnikiem. Dlatego mamy nadzieję, że w sobotę nic nie stanie nam już na przeszkodzie w inauguracji tego sezonu. – kończy gracz Devils.  

Przypomnijmy, że ze względu na złe warunki atmosferyczne w całym kraju, musiały zostać przełożone dwa pierwsze mecze wrocławskiej drużyny. Pierwszy miał się odbyć dwa tygodnie temu, na Stadionie Olimpijskim, a drugi w zeszły weekend, w Warszawie, z aktualnym wicemistrzem Polski, Warsaw Eagles. Obydwa spotkania zostały odwołane, ze względu na zalegający, na boiskach śnieg.

W sobotę, brązowym medalistom z zeszłego sezonu, ponownie przyjdzie się spotkać z drużyną, ze stolicy. Tym razem, do Wrocławia zawitają Warsaw Spartans. To beniaminek w trwających już rozgrywkach. Klub, który przebojem wdarł się na salony polskiego futbolu, i nie zamierza pełnić tam roli dostarczycieli punktów.

Warto zaznaczyć, że spotkanie to, będzie również okazją do debiutu nowych bramek, do futbolu amerykańskiego, które zostały zamontowane w zeszłym miesiącu na Stadionie Olimpijskim. Dzięki staraniom zarządu Devils Wrocław, władze obiektu postanowiły przyczynić się do podniesienia atrakcyjności, futbolowych spotkań, które będą rozgrywane na tym obiekcie.

To kolejny krok w profesjonalizacji naszej dyscypliny w Polsce – podkreśla manager klubu, Seweryn Plotan. Montaż bramek, pokazuje, że jesteśmy coraz częściej traktowani jak poważny partner, a nasza dyscyplina nie jest już tylko pasją kilku zapaleńców. Coraz więcej osób zauważa, jak szybko się rozwijamy, i jak wiele wzbudzamy zainteresowania – kończy Plotan.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama