Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Spędź majówkę z futbolem amerykańskim

2013-04-29

Jeśli ktoś szuka ciekawego pomysłu na spędzenie długiego weekendu majowego, to nie ma bardziej interesującej propozycji jak wybranie się na mecz futbolu amerykańskiego, który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w najbliższą środę, 1 maja, o godzinie 16:00.

Na boisko wybiegną dwie drużyny, które w tym sezonie uznawane są za faworytów rozgrywek:  Devils Wrocław i Giants Wrocław. Będą to pierwsze derby Wrocławia od czasu finału Topligi w lipcu 2011.

Futbol amerykański to stosunkowo młoda dyscyplina w naszym kraju, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców. - Z sezonu na sezon coraz więcej ludzi pojawia się na naszych spotkaniach – mówi menedżer Devils, Seweryn Plotan - Nasze mecze to świetny sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Na trybunach panuje piknikowa atmosfera - dodaje Plotan.

Poza samym meczem, który zapowiada się niezmiernie interesująco, organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji. Jeśli ktoś jeszcze nie zna zasad futbolu amerykańskiego, to nie ma się czego obawiać. Podczas meczu na bieżąco relacjonuje go z poziomu murawy spiker, który tłumaczy wszystko to co dzieje się na boisku.

Wszystkich zainteresowanych tym, jak grają jedne z najlepszych futbolowych drużyn w Polsce zachęcamy do odwiedzenia w środę o 16:00 Stadionu Olimpijskiego. Bilety do nabycia na stronie www.eventim.pl, w 17 punktach sprzedaży we Wrocławiu oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Terminarz pozostałych meczów domowych Devils:

Devils Wrocław vs. Giants Wrocław - 01.05.2013

Devils Wrocław vs. Seahawks Gdynia - 12.05.2013

Devils Wrocław vs. Zagłębie Steelers Interpromex – 25.05.2013

Devils Wroclaw vs. AZS Silesia Rebels - 02.06.2013

Bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie www.eventim.pl, w 17 punktach sprzedaży we Wrocławiu oraz w kasach stadionu w dniu meczu.

Ceny biletów w przedsprzedaży:

Bilet normalny – 15 zł

Bilet ulgowy – 9 zł

Ceny biletów w dniu meczu:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 12 zł

ip

 

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama