Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Kontrowersyjny norweski reżyser Rolf Alme prezentuje autorską wersję jednego z filarów dziedzictwa kulturowego Północy – Domu lalki Henrika Ibsena. Spektakl przygotowany został z myślą o polskich realiach i polskich widzach, a treść ma prowokować i zaskakiwać. Adaptacja, ekscytująca niczym dobrze napisany kryminał, balansuje między oryginalnym przekazem Ibsena a ironią i absurdalnym humorem sytuacyjnym, zawsze jednak niosąc ze sobą myśli, obrazy i wypowiedzi o charakterze społeczno-politycznym.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej].

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej] (Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej] (Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej] (Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej] (Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Acid Snow [Będzie jeszcze zimniej] (Teatr Polski - Scena na Świebodzkim, Wrocław).
Premiery teatralne
Kupony i kody rabatowe
Ostatnio czytane
Niebezpieczny "Powrót do domu"
Niebezpieczny "Powrót do domu" Wrocław

Sztuka Harolda Pintera "Powrót do domu" w interpretacji zespołu Teatru Współczesnego we Wrocławiu to przenikliwe studium niezdrowych stosunków rodzinnych, to filozoficzne rozważanie o skutkach braku komunikacji i miłości. Przede wszystkim jednak jest to głęboka refleksja o człowieku i jego wewnętrznych niepokojach, ukrytych pod powierzchnią banalnej codzienności.

Teatr z PWr organizuje nabór
Teatr z PWr organizuje nabór Wrocław

Teatr Sztampa działający na Politechnice Wrocławskiej organizuje casting. Szuka osób "młodych, zdolnych, charakternych".

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!