Na rzeczy - Kobieta

SWAP we Wrocławiu już w najbliższy weekend

2015-08-18 14:59:13 | Wrocław

W tym roku mimo wakacji organizatorzy imprez SWAP Wrocław nie robią przerwy na odpoczynek. Lipcowa impreza odbyła się niespełna miesiąc temu w kulturalnym miejscu Wrocławia ToTu przy ul. Hubskiej, a już znane są daty kolejnych. Najbliższa okazja do zmiany zawartości garderoby na coś innego odbędzie się 22 sierpnia w Barbarze, a wrześniowy SWAP Wrocław w otwartej niedawno restauracji Nadodrze.

Bardzo wrocławski SWAP

Cykl imprez wymiany ubrań SWAP Wrocław organizowany jest od lutego 2013 roku. Początkowo wymiany odbywały się w akademikach Politechniki Wrocławskiej, tzw. T-ekach. Z czasem przeniosły się do lokali w centrum miasta. - Chciałabym, żeby imprezy SWAP Wrocław wpisały się w harmonogram wydarzeń naszego miasta i były z nim kojarzone - mówi organizatorka imprez SWAP Wrocław, wrocławska blogerka Dżoolka. - Kolor logotypu nie bez powodu nawiązuje do Pomarańczowej Alternatywy, którą też zapoczątkowano właśnie we Wrocławiu - dodaje. -Najbliższa impreza SWAP Wrocław odbędzie się w legendarnej, wrocławskiej Barbarze, która po 20 latach została otwarta ponownie jako wizytówka Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Dla cyklu imprez SWAP Wrocław to swoiste wyróżnienie – mówi Dżoolka.

SWAP Wrocław to nie tylko ubrania

- Typowe imprezy SWAP polegają tylko na wymianie ubrań, ale SWAP Wrocław to coś więcej. Na tych imprezach dziewczyny nie tylko wymieniają się ubraniami. Jest to również ciekawa forma networkingu. Po opuszczeniu murów szkoły lub uczelni poznanie nowych osób nie jest proste. Stałe bywalczynie poza ciuchami wynoszą również znajomości. Podczas ostatniej imprezy, dzięki karteczkom z imionami dziewczyny przestały być bezimienne - mówi organizatorka.

Ale to nadal nie wszystko. Podczas imprez SWAP Wrocław uczestniczki biorą udział w losowaniu nagród. Stałym ich sponsorem jest Babeczkowa Poczta Cookie with Love, która funduje swoje pyszne, czekoladowe wyroby lub kupony umożliwiające zamówienie ich dla bliskiej osoby z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Tym razem ponadto do wygrania będzie usługa fryzjerska ufundowana przez Żania Strzyże i zakupy z personal shopperką Dżoolką. Każda z uczestniczek dostanie również bon na bezpłatny przegląd dentystyczny w gabinecie DrDenty.

Impreza ma swoje zasady

Wstęp na imprezy SWAP Wrocław jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wiele uczestniczek odstrasza jednak fakt, że na imprezie tej obowiązuje zakaz sprzedaży ubrań. SWAP Wrocław ma być formą zabawy i spędzania wolnego czasu, a nie bazarem. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w dobrym stanie, czyli takim, w którym ich właścicielki same byłyby skłonne jeszcze na siebie włożyć. Jest to sposób na wymianę tego, co się nam już znudziło, co jest za duże, bądź za małe lub co okazało się nietrafionym prezentem.

Najbliższa okazja do zmiany zawartości garderoby na coś innego odbędzie się 22 sierpnia w legendarnej, wrocławskiej Barbarze w stałych godzinach, czyli między 11:00 a 13:00.

Szczegółowy harmonogram wrocławskich imprez związanych z ubraniami znaleźć można na stronie.

IP

Słowa kluczowe: swap, wymiana ubrań, moda wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ariana Grande
Ariana Grande najpopularniejszą kobietą Instagrama

Do niedawna tytuł ten należał do Seleny Gomez.

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

Zobacz, ktÃłra pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu.
Jaka pozycja snu jest najlepsza?

Zobacz, która pozycja snu jest najlepsza dla naszego organizmu!

Polecamy
8 skutecznych sposobów na poderwanie faceta
8 skutecznych sposobów na poderwanie faceta

Kobiety nie wstydzą się działać i są coraz śmielsze.

Niesamowite! Męski taniec na rurze
Niesamowite! Męski taniec na rurze

Zobacz, jak pięknie może wyglądać pole dance w wykonaniu mężczyzn!

Ostatnio dodane
Ariana Grande
Ariana Grande najpopularniejszą kobietą Instagrama

Do niedawna tytuł ten należał do Seleny Gomez.

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.
Sean O'Pry - model, który zawojował świat [ZDJĘCIA]

Przedstawiamy najlepiej zarabiającego modela świata.

GaleriaŁucznik.pl
Galeria Łucznik W ofercie GaleriaŁucznik.pl: maszyny do szycia, maszyny do szycia tradycyjne, maszyny do szycia elektroniczne. Dodatkowe akcesoria takie jak overlocki, cały zestaw narzędzi i dodatków oraz przybory do szycia ręcznego. Dodatkowo na GaleriaŁucznik.pl znajdziesz Sprzęt AGD.