Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Śląsk Wrocław obniża ceny karnetów. Na trubunach spotkania z piłkarzami i konkursy

2017-01-25

24 stycznia odbyła siękonferencja prasowa klubu Śląsk Wrocław. Podczas spotkania klub przedstawił nowe ceny karnetów oraz wizję na dalsze powiększanie oferty dla kibiców. Z dziennikarzami spotkali się Prezes Zarządu Śląska Wrocław Krzysztof Hołub oraz Prezes Zarządu Wrocław 2012 Jacek Kostrzewski.

Tak prezentuje się materiał informacyjny, przygotowany przez klub:

Zmiany na wiosnę!

Sprzedaż wiosennych karnetów, nowa oferta na najbliższy mecz z Wisłą Kraków, specjalne miejsca na trybunach dla Akademii Piłkarskiej czy wiele atrakcji na Sektorze Rodzinnym – to część aktywności, które wraz ze Stadionem Wrocław przygotowaliśmy dla kibiców na rundę wiosenną LOTTO Ekstraklasy.

Dziś rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, czyli najtańszej formy oglądania meczów Śląska Wrocław. Tym razem kupując karnet zobaczymy jeszcze więcej spotkań. I to za niższą cenę! Po raz pierwszy karnety na rundę wiosenną obejmują również spotkania rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy. To oznacza 7 lub 8 (w zależności od układu tabeli) meczów na Stadionie Wrocław.

Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu. Podobnie jak ceny biletów, tak i ceny karnetów zostały obniżone.

Mocne otwarcie! Nowa oferta na mecz z Wisłą Kraków

Podopieczni Jana Urbana pierwsze wiosenny mecz we Wrocławiu rozegrają w sobotę, 18 lutego o godz. 18. Sprzedaż biletów na to spotkanie wystartuje już 29 stycznia. Przypominamy, że na wszystkie mecze Śląska obowiązywać będzie nowy cennik, po radykalnych obniżkach.

Stadion Wrocław wprowadza na mecz z Wisłą promocyjne ceny pakietów VIP. Miejsca Biznesowe dostępne są już od 250 zł netto / osobę, atrakcyjnie wyceniono również miejsca do Klubu Diamentowego - od 400 zł netto/szt.  Nowością w ofercie jest Pakiet Rodzinny (dwoje dorosłych plus dwójka dzieci do 12 roku życia) w cenie już od 700 zł netto za sztukę. Przy zakupie Loży Super VIP zyskuje się możliwość zaproszenia dwóch osób więcej, wprowadzono także nowe ceny wynajmu loży SKYBOX dla 12 osób.  Miejsca VIP zapewniają najlepszą widoczność płyty boiska, wliczony w cenę catering bez limitu i gwarantowane miejsce parkingowe VIP  (przy zakupie co najmniej 2 biletów).

Nowa oferta ważna jest od 18 stycznia do 16 lutego i dotyczy meczu WKS Śląsk Wrocław – Wisła Kraków. Po szczegóły zapraszamy na www.stadionwroclaw.pl lub bezpośrednio do działu sprzedaży Stadionu Wrocław.

Stadion Wrocław dla Akademii

Od spotkania z Wisłą Kraków Sektor Rodzinny na wrocławskim stadionie zostanie powiększony o miejsca dla Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Od teraz nasi młodzi adepci futbol będą mieli specjalne wyznaczone miejsca na trybunach do oglądania Trójkolorowych w akcji. Zasiądą tam oczywiście wraz z opiekunami.

Sektor Rodzinny jeszcze bardziej atrakcyjny


Nasza oferta skierowana do wszystkich rodzin kibicujących Śląskowi jest stale poszerzana o nowe atrakcje, które pozwolą udanie spędzić czas zarówno przed, jak i po meczu. Podczas każdego spotkania na Sektorze Rodzinnym będzie można spotkać zawodników WKS-u (spoza kadry meczowej), którzy zapozują do wspólnych zdjęć i rozdadzą autografy. Na naszych najmłodszych fanów czekał będzie zespół animatorów – zajmie się przygotowaniem gier i zabaw, a także przeprowadzi konkursy z ciekawymi nagrodami.

W strefie gier video wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w popularnej grze FIFA 17 na konsolach Xbox. Natomiast kiedy na zewnątrz zrobi się już cieplej, planujemy cykliczne organizowanie rodzinnych pikników przed stadionem.

Cykliczne zwiedzanie stadionu z piłkarzami Śląska Wrocław

W miniony weekend Stadion Wrocław wespół z klubem WKS Śląsk Wrocław zainaugurował zwiedzanie z udziałem piłkarzy – nowy produkt, który pozwala bliżej poznać historię klubu oraz spotkać się z byłymi oraz obecnymi jego gwiazdami. Pierwszymi gośćmi specjalnymi byli Tadeusz Pawłowski i Dariusz Sztylka. Obie strony – Śląsk oraz Stadion Wrocław zamierzają cyklicznie organizować takie spotkania. Kolejne planowane jest wiosną.MD/ip


fot. Krzysztof Zatycki
grafiki: materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Sklep narciarskiSklep narciarski (https://ski4you.pl/) ski4you oferuje: Narty, Buty narciarskie, Gogle narciarskie, Kaski narciarskie. Szczególnie polecamy: Narty Atomic, Narty Head, Narty Rossignol, Narty Volkl, Narty Salomon.
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama