BRANŻE
ID:208233

Stażysta w Dziale Rozwoju Zmywarek (Complexity Management)

Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Obecnie poszukujemy

Stażysty w Dziale Rozwoju Zmywarek
(Complexity Management)

Whirlpool jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu gospodarstwa domowego, który zatrudnia przeszło 73 000 pracowników i jest obecny w ponad 170 krajach. Obecnie Whirlpool we Wrocławiu to trzy Fabryki: Chłodnictwa, Zmywarek i Kuchenek oraz Działy Rozwoju Produktów.

Zakres obowiązków:
  • Zbieranie oraz analiza danych związanych z zarządzaniem złożonością produktów
  • Opracowanie bazy danych i automatyzacji zarządzania złożonością produktów
  • Przygotowywanie dokumentów, formularzy oraz narzędzi CAE

Oczekujemy:
  • Studentów IV roku studiów technicznych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu (staż rozpoczyna się w maju)
  • Znajomości środowiska MS Office (szczególnie Excel oraz Access), Visual Basic
  • Pasji i zaangażowania

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego świadczenia
  • Płatny staż
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zatrudnienia po okresie stażu

     While applying please insert full job title

              whirlpoolcareers.com
Analiza (wizualna, elektryczna, funkcjonalna) komponentów elektronicznych, elektrycznych i elektromechanicznych, w celu określania przyczyn źródłowych i potencjalnych usprawnień
Przygotowywanie i przeprowadzanie testów komponentów oraz zmywarek
Pisanie raportów z przeprowadzanych testów oraz gromadzenie i analizowanie danych o badanych komponentach
Aktywne i kreatywne podejście do procesu analizy części serwisowych i poszukiwanie potencjalnych usprawnień komponentów i procesu analizy/testów Oczekujemy:
Statusu studenta IV lub V roku studiów technicznych : kierunki elektryczne i elektrotechniczne
Dobrej znajomości języka angielskiego
Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
Komunikatywności
Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym (multimetr, oscyloskop itp.)
Umiejętności pracy w zespole
Dobrej organizacji czasu pracy