zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

dlaStudenta.pl

53-238 Wrocław
Ostrowskiego 7/124
tel. +48602473773

www.dlastudenta.pl

bok@dlastudenta.pl

O Firmie


 

dlaStudenta.pl

Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół policealnych i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji.

Od samego początku portal był tworzony zgodnie z zasadą „studenci dla studentów", co zawsze gwarantowało rzetelność, autentyczność i odpowiedni styl prezentowanych informacji. Nad jego wyglądem i zawartością merytoryczną czuwa obecnie zespół 25 osób oraz dziesiątki współpracowników (dziennikarzy i fotoreporterów) z całego kraju;
w większości studentów.

Aktualne informacje publikujemy w działach tematycznych, m.in.: Praca, Studia, Stancje, Kultura, Rozrywka, Informator Miejski, Kobieta.., jak i zakładkach okolicznościowych (np. Juwenalia, Walentynki, WOŚP, Zima). Od początku działalności współpracujemy z uczelniami, szkołami językowymi, firmami ubezpieczeniowymi, work & travel, bankami, restauracjami, klubami, zespołami muzycznymi. Wspólnie wspieramy inicjatywy studenckie, wydarzenie kulturalne, imprezy sportowe, eventy naukowe itp.

W przeciągu ostatnich lat portal przeszedł kilka transformacji. W chwili obecnej z usług serwisu korzysta ponad 47.000 osób dziennie (źródło: www.stat24.com, dane za I półrocze 2015 r.). Inspiracją do modernizacji są nasi użytkownicy, ich potrzeby i oczekiwania. Na bieżąco zbieramy informacje na temat tego, co chcieliby znajdować na łamach portalu
i na tej podstawie planujemy zmiany.

Naszym podstawowym celem jest rozwój portalu, dopasowywanie go do naszego odbiorcy oraz prezentowanie aktualnych informacji. Priorytetem dla nas jest, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w studenckim świecie. Chcemy docierać zarówno do studentów, jak i absolwentów w kraju i za granicą.


Zapraszamy do współpracy !

FB dlaMaturzysty.pl reklama