Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
Oh Kino w Arkadach Wrocławskich gra dla WOŚP

Oh Kino w Arkadach Wrocławskich gra dla WOŚP

  • 2018-01-14, , godzina 15:00
  • OH KINO Wrocław, Wrocław

Opis

Już 14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!  W tym roku celem jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Oh Kino w Arkadach Wrocławskich z ogromną radością włączyło się w to wyjątkowe wydarzenie!

Przez cały dzień na terenie kina będą znajdowały się puszki WOŚP  - wszyscy, którzy odwiedzą nas w tym dniu będą więc mogli wesprzeć akcję.

Zapraszamy też gorąco o godz. 15.00 na wyjątkowy, przedpremierowy pokaz wspaniałego filmu „CUDOWNY CHŁOPAK”.
 
„Biletem” wstępu na ten seans będzie kwota wrzucona do puszki WOŚP umieszczonej przed wejściem na salę kinową.

Mamy nadzieję, że przyjdziecie do nas całymi rodzinami (film będzie w wersji z dubbingiem) i że wszystkie miejsca na tym seansie będą zajęte przez ludzi o wielkich sercach! Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona!

„Cudowny chłopak” to ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie. To porywająca opowieść o tym, że niełatwo być innym.

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd.

Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

(opis dystrybutora)

Mapa

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe