Pomocna dłoń - Technologie

Serwis Apple we Wrocławiu - gdzie naprawić iPhone?

2022-08-29 11:03:48 | Wrocław

Nie bez przyczyny temat niezbędnych i czasem nietuzinkowych lub wyjątkowo pomysłowych oszczędności studentów już dawno obrósł w mity i legendy. Mówić nikomu nie trzeba, że koszty życia idą w górę. Mocno odbija się to na budżecie osób dopiero co rozpoczynających mniej lub bardziej niezależne życie. Każdy nieprzewidziany wydatek zdolny jest wprowadzić istny chaos w codzienność. W takim położeniu uszkodzony iPhone – niejednokrotnie najcenniejszy sprzęt i centrum komunikacji, nauki oraz rozrywki – to więcej, niż drobny problem. Nie musi to jednak oznaczać, że oszczędnemu studentowi pozostanie wymienić telefon na puszki połączone sznurkiem lub inny, równie „funkcjonalny” zamiennik. Ok, ale co wtedy zrobić?

Serwis Apple we Wrocławiu

Skorzystaj z Profesjonalnego Serwisu Apple

Zacząć należy od sprawdzenia, czy urządzenie jest nadal objęte gwarancją. Na iPhone, Apple udziela 12 miesięcy gwarancji. Jeżeli jednak urządzenie zostało zakupione w ramach abonamentu, u niektórych operatorów okres ten wydłuża się do dwóch lat. Możesz też skorzystać z prawa do rękojmi.

Musisz mieć mimo to na uwadze, że jeśli uszkodzenie iPhone zaistniało z Twojej winy (do czego zalicza się także niesprawny wyświetlacz lub zbita szybka na skutek przypadkowego upadku), to skorzystanie z bezpłatnej naprawy lub wymiany nie będzie możliwe.

Wybór autoryzowanego serwisu Apple może wydawać się najpewniejszym rozwiązaniem, ale wówczas usunięcie usterki będzie się wiązało z niebotycznym kosztem i długim czasem realizacji naprawy, mogącym „lekką ręką” trwać 14 dni nawet w przypadku błahych uszkodzeń.

Tę samą wysoką jakość, a także znacznie szybsze wykonanie usługi możesz uzyskać, wybierając profesjonalny serwis Apple Wrocław taki jak AppleFix zajmujący się naprawami pogwarancyjnymi. Większość usterek likwidowana jest w przeciągu kilkudziesięciu minut, a do tego w znacznie niższej cenie i z dłuższą gwarancją.

Naprawy Apple objęte gwarancją

Podczas zamawiania usługi poproś o przeprowadzenie bezpłatnej diagnostyki lub – w przypadku poważniejszych uszkodzeń – płatnego rozszerzonego panelu testów. Nieznacznie przełoży się to na wydłużenie czasu naprawy, jednak będziesz mieć pełną wiedzę odnośnie tego, czy da się ją skutecznie przeprowadzić. Decyzja o kontynuacji bądź rezygnacji z usługi należeć będzie wyłącznie do Ciebie. Dobry serwis Apple Wrocław nie obciąży Cię kosztami naprawy bez Twojej świadomej zgody.

Na standardowe naprawy w profesjonalnym punkcie napraw przysługuje 6-miesięczna gwarancja. Zaliczają się do nich, między innymi, wymiana szybki lub ekranu iPhone, wymiana baterii oraz innych podzespołów, o ile naprawa nie wiąże się z działaniem na płycie głównej.

Naprawa iPhone wiążąca się z serwisem w obrębie płyty głównej to oddzielny przypadek, zawsze wymagający rozszerzonej diagnostyki i objęty krótszym okresem gwarancji, wynoszącym do 4 miesięcy. Kwalifikuje się do nich przede wszystkim wykonana przez serwis Apple Wrocław naprawa iPhone’a po zalaniu oraz naprawa basebandu.

Jak długo trwa naprawa urządzenia Apple?

Czas naprawy w dobrze wyposażonym serwisie uwarunkowany jest głównie trwaniem etapu diagnostycznego. Wykonanie zaawansowanych testów zajmuje kilka dni roboczych, a do tego okresu należy następnie dodać realizację naprawy, w trudnych przypadkach także mogącej wymagać czasu.

Zdecydowana większość napraw to jednak usługi typowe, usuwające problemy wynikające z najczęściej występujących usterek. W tym przypadku to kwestia maksymalnie kilku godzin. Serwis na bieżąco uzupełnia swoje zaplecze nie musi oczekiwać na ich przybycie, co skraca czas naprawy. Technicy niezbędne części mają dosłownie w zasięgu ręki. Od powrotu telefonu z naprawy może Cię wtedy dzielić zaledwie jeden spacer lub wyjście na zakupy.

Naprawa wysyłkowa – czy warto z niej skorzystać?

Jeżeli nie masz ochoty wychodzić z domu lub Twoje miejsce zamieszkania nie posiada odpowiednio wykwalifikowanego punktu napraw, z łatwością możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej. Spełnia ona wszystkie warunki naprawy tradycyjnej, a do tego wysyłka do serwisu może zostać opłacona przez serwis Apple Wrocław.

Wspomniane wcześniej typowe usługi również i w tym przypadku nie przedłużają się w nieskończoność. Jest to uzależnione od działania firmy kurierskiej, jednak częsty jest powrót iPhone’a do stęsknionego właściciela nawet następnego dnia roboczego.

Artykuł Partnera

fot. unsplash

Słowa kluczowe: applefix.pl, naprawa, serwis, apple wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
smartfon dla nastolatka
3 modele smartfonów dla nastolatka - poznaj polecane propozycje!

Które modele cieszą się wysoką jakością i wydajnością?

Biznes dla młodych
Biznes dla młodych. Od czego zacząć przygodę z własną firmą?

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to marzenie wielu młodych osób, ale skąd wiedzieć, jak zacząć?

oferta komÃłrkowa dla studenta
Telefon dla studenta - jaka oferta komórkowa będzie najlepsza?

Niezależenie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody ze studiami, czy masz już za sobą niejedną sesję, zadbaj o wygodną i opłacalną ofertę komórkową z dużym pakietem danych!

Polecamy
aplikacje namierzające
Lokalizacja telefonu - wszystko, co musisz wiedzieć

Dowiedzcie się o wszystkim, co jest ważne w temacie lokalizowania telefonów.

Gry na Windows 10
Jak poprawić wydajność gier w systemie Windows 10

Gry PC to zabawa, ale wymaga zaangażowania i entuzjastycznego podejścia.

Ostatnio dodane
smartfon dla nastolatka
3 modele smartfonów dla nastolatka - poznaj polecane propozycje!

Które modele cieszą się wysoką jakością i wydajnością?

Biznes dla młodych
Biznes dla młodych. Od czego zacząć przygodę z własną firmą?

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to marzenie wielu młodych osób, ale skąd wiedzieć, jak zacząć?

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP