Internet - Technologie

Jak działają kody na darmowy internet w Orange?

2020-11-25 13:55:12 | Wrocław

Kto nie chciałby otrzymać dodatkowych GB internetu? W sieci można znaleźć wiele atrakcyjnych kodów, ale ich prawdziwość często jest wątpliwa. Należy dokładnie zweryfikować źródło, z jakiego pochodzą, aby nie narazić się na nieprzyjemne konsekwencje. Możemy polecić darmowy internet Orange, który otrzymujesz po doładowaniu konta. Sprawdź kody na internet w Orange.

kody na darmowy internet w OrangeDarmowy internet Orange

Kody na dodatkowy internet zdecydowanie zachęcają. Zastanów się jednak kilka razy nad odbieraniem SMS-ów, które miałyby uruchomić darmowy pakiet gigabajtów internetu. Wiele stron internetowych deklaruje, że wystarczy zarejestrować się w witrynie, by uruchomić usługę dodatkowego internetu. Podczas rejestracji należy jednak podać numer telefonu, a następnie przejść pomyślnie weryfikację, wpisując kod otrzymany w wiadomości SMS. Często w ten sposób aktywowana jest usługa SMS-ów Premium, a koszt ich odbierania przewyższa wartość pakietu internetu, ponieważ jeden SMS kosztuje nawet kilkanaście złotych.

Równie niekorzystne w skutkach może być instalowanie aplikacji w telefonie, które pozwalałyby uzyskać darmowy internet. Zbierają one dane wrażliwe, takie jak hasła do Twoich profili społecznościowych czy kont bankowych. Przemyśl, czy faktycznie chcesz instalować niesprawdzone oprogramowanie na urządzeniu, ponieważ możesz stracić znacznie więcej niż pieniądze wydane na SMS-y Premium. Łatwo wpaść w spiralę wykonywania poleceń, by otrzymać kody na darmowy internet. Bądź ostrożny i weryfikuj kroki, które musisz wykonać, by otrzymać promocyjny pakiet internetu.

W Orange sytuacja jest jasna i klarowna. Dostępnych jest kilka promocji na dodatkowy internet w taryfie na kartę Orange Free. Darmowy internet uruchomisz w prosty i sprawdzony sposób – https://doladowania.orange.pl/oferta/kody-na-darmowy-internet/.

  • Dodatkowe 5GB internetu otrzymasz po każdym doładowaniu konta za pośrednictwem strony doładowania.orange.pl. Twój darmowy internet Orange będzie ważny od 2 do 14 dni – im wyższa kwota doładowania, tym pakiet GB jest ważny dłużej.
  • Bonus danych w Orange Free – jeśli jesteś w tej taryfie na kartę, otrzymujesz darmowy, dodatkowy internet Orange po każdym doładowaniu. Ilość gigabajtów i czas ich ważności są zależne od kwoty doładowania.
  • o 5 zł to 2,5 GB do wykorzystania przez 2 dni,
  • o 10 zł to 5 GB ważnych przez 5 dni,
  • o 30 zł to 15 GB dostępnych przez miesiąc,
  • o 50 zł to 25 GB ważnych 3 miesiące,
  • o 100 zł to 50 GB do wykorzystania w ciągu 5 miesięcy,
  • o 200 zł to 100 GB ważnych 5 miesięcy.

Orange doładowanie internetu

W Orange możesz przedłużyć okres ważności promocyjnych gigabajtów internetu o 7 dni za 5 zł, o miesiąc, płacąc 15 zł lub o rok za 99 zł. Ciesz się dłużej bonusowym internetem, wydłużając ważność pakietu dowolną ilość razy. Doładowanie konta w Orange to sprawdzony i bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowych gigabajtów internetu. Chcesz sprawdzić, czy możesz skorzystać z oferty promocyjnej Orange Free? Wpisz w telefonie kod *124*# lub przenieś się do Free na kartę, korzystając z kodu *101*40. Nie musisz wysyłać SMS-ów aktywacyjnych. Promocja naliczana jest automatycznie po doładowaniu konta.

Wielu darmowych i bezpiecznych gigabajtów internetu!

Artykuł Partnera

fot. pixabay.com

Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Trendy wyszukiwać Google 2020
"Rok w wyszukiwarce" - Google podsumował rok 2020. Czego szukaliśmy? [WIDEO]

Zaskoczeń brak, ale wyraźnie widać, co zajmowało nasze umysły w tym roku...

kody na darmowy internet w Orange
Jak działają kody na darmowy internet w Orange? Wrocław

Kto nie chciałby otrzymać dodatkowych GB internetu?

Płyty winylowe sklep winyl
Discogs obchodzi 20. urodziny. Poznaj historię słynnego sklepu z winylami!

Znany wszystkim fanom muzyki serwis świętuje 20 lat swojej działalności

Polecamy
LinkedIn
Jak wyróżnić się na LinkedIn

Dla tych, którzy jeszcze nie mają profilu na LinkedIn, przygotowano krótki przewodnik.

TikTok ma być usunięty? Aplikacja zbanowana w Indiach, USA również to rozważa

Aplikacja straciła swój największy rynek, a drugi w kolejności również rozważna jej zakazanie.

Ostatnio dodane
Trendy wyszukiwać Google 2020
"Rok w wyszukiwarce" - Google podsumował rok 2020. Czego szukaliśmy? [WIDEO]

Zaskoczeń brak, ale wyraźnie widać, co zajmowało nasze umysły w tym roku...

kody na darmowy internet w Orange
Jak działają kody na darmowy internet w Orange? Wrocław

Kto nie chciałby otrzymać dodatkowych GB internetu?

Popularne
HP Pavilion 6000
Test laptopa HP Pavilion dv6000

Wraz ze wzrostem popularności komputerów przenośnych, na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących tego typu urządzenia. Ale nie każda firma może się pochwalić wysoką renomą wśród klientów. Na pewno ten problem nie dotyczy firmy Hewlett-Packard...

Mój własny serwer FTP
Mój własny serwer FTP

Artykuł przedstawia instalację i podstawową konfigurację najprostszych i bardzo popularnych serwerów ftp zarówno jeżeli chodzi o linuxa jak i System Windows XP

40 gier komputerowych naszej młodości
40 gier komputerowych naszej młodości

Prezentujemy nostalgiczne wspomnienie o wspaniałych grach komputerowych, które bezlitośnie pożerały za młodu nasz cenny czas.