Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).
Premiery teatralne
Zapowiedzi teatralne
Ostatnio czytane
Amadeusz. Debiut studentów PWST
Amadeusz. Debiut studentów PWST Wrocław

Kolejny spektakl dyplomowy studentów wrocławskiej PWST przed nami. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć występ dyplomowy studentów IV roku Wydziału Lalkarskiego.

Różne oblicza kobiecej ekspresji
Różne oblicza kobiecej ekspresji Wrocław

W czasie Brave Festival w kościele Św. Katarzyny zabrzmiały mocne, nieokiełznane pieśni sześciu kobiet z zespołu Roudaniat, stwarzając atmosferę entuzjazmu, witalności, a chwilami wręcz szaleństwa.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!