Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty (Teatr Polski - Scena Kameralna, Wrocław).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
TeATrakcje - nowe pismo teatralne
TeATrakcje - nowe pismo teatralne

TeATrakcje, to nowy internetowy miesięcznik teatralny wydawany przez studentów Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie.

Rafał Blechacz w Hamburgu
Rafał Blechacz w Hamburgu

Podczas wizyty w fabryce Steinwaya w Hamburgu, Rafał Blechacz wybrał nowy fortepian, który pozwoli mu dalej rozwijać swoje umiejętności. Zakup instrumentu na miarę jego talentu, sfinansował PKN ORLEN.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

Konkurs Ziaja