Aktualności - Taniec

Sensualna Jesień w Akademii Tańca Esens

2018-10-03 11:40:02 | Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na październikowe kursy tańca. Zajęcia są dedykowane każdemu, kto chce odreagować po ciężkim dniu w pracy, czy na uczelni. Nie ma przecież lepszej formy odpoczynku, niż aktywność fizyczna. Zapoznaj się z propozycją kursów na sensualną jesień w Akademii Tańca Esens i zainspiruj się tańcem!

Esens - kursy październik 2018Ponoć taniec to jedna z najlepszych  metod na budowanie więzi między ludźmi, dlatego w październiku zapraszamy między innymi kursy Tańca Towarzyskiego, Bachaty które pobudzą nie tylko Wasze emocje, ale i ciało. Co proponujemy osobom, które chcą zapisać na zajęcia zapisy z partnerem? Szczegóły poniżej.

Kursy dla par


1. Taniec Towarzyski
- klasyczny kurs podczas którego każda z  par pozna elementy tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. Jest to zatem najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się subtelnego i zawsze efektownego tańca towarzyskiego.

2. Taniec Użytkowy Discofox {2na1} - kurs dedykowany przede wszystkim osobom, które nigdy nie miały styczności z tańcem, a chcą spróbować swoich sił tanecznych i szybko cieszyć się wspaniałymi efektami. Ten typ tańca świetnie sprawdzi się na wielu imprezach okolicznościowych, m.in na weselach.

3. Bachata - sensualny i charakteryzujący się obszerną pracą bioder taniec pochodzący z Dominikany. Jest to świetna propozycja dla osób, które lubią poczuć się lekko i zmysłowo w tańcu, zapominając przy tym o wszelkich obowiązkach.

Nie zapominamy również o kursantach, którzy  chcą poznać  triki taneczne przychodząc na zajęcia bez partnera! Co możemy zaoferować takim osobom? Szczegóły poniżej.

Kursy bez partnera


1. Sexy Dance - zajęcia, które uczą nie tylko tego, jak poruszać się na parkiecie, ale przede wszystkim, jak czerpać przyjemność i energię z każdego treningu. Podczas zajęć każda z uczestniczek pozna tajniki dzięki którym poczuje się swobodnie i kobieco na parkiecie.

2. Ladies choreo - propozycja dla Pań, które chcą nauczyć się, jak łączyć Hip-Hop/ New Age z ultra kobiecymi ruchami scenicznymi. Zajęcia są dedykowane kobietom, które nie boją się wyzwań, chcą pracować nad swoją sylwetką i koordynacją ruchową.

3. Dancehall
- taniec, który narodził się na Jamajce i wywodzi się z klasycznego reggae - dlatego można go określić przede wszystkim, jako bardzo barwny i dynamiczny. Taniec, który jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - rozwija nie tylko ciało, ale i pobudza zmysły! Polecany szczególnie osobom, które lubią wysiłek fizyczny, bo podczas tego tańca można się przyjemnie zmęczyć.

4. Pole Dance - kurs, który zyskuje coraz więcej fanów i fanek! Dlaczego? Jest świetną alternatywą dla nudnych treningów, z którymi miałeś styczność dotychczas! Tutaj nie ma nudy, są ćwiczenia na drążku pionowym, efektowne figury połączone z treningiem siłowym. Podczas tych zajęć każdy z kursantów nauczy się nie tylko, jak wykonywać podstawowe combosy pole dance, ale przede wszystkim poprawi swoją motorykę, koordynację  ruchową i sprężystość ciała. Te zajęcia to będzie prawdziwa rewolucja w Twoim codziennym treningu.

Powyższe propozycje to jedynie część atrakcji, które czekają na Was już w październiku. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele satysfakcji może dać Ci taniec. Wielu inspirujących instruktorów, ogrom motywacji i duża dawka endorfin - tego możecie się spodziewać u nas na parkietach.

Zapraszamy do zapisów:

http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=rkdm28,rktt155,rktt160,rkso51,bktt18,bkml13,bkso25,bkso21,bktpp4,gktt176,gkso77,gktt174,gktt173,gkso78,gksk48&idPlan=20

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: kursy tańca, nauka tańca, Wrocław, październik 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Polecamy
Studenci zatańczą zumbę by pomóc dzieciom
Studenci zatańczą zumbę by pomóc dzieciom Wrocław

W klimat tańca i spontanicznej zabawy wprowadzą uczestników najlepsi wrocławscy trenerzy.

Bezpłatne zajęcia w Klubie Tańca
Bezpłatne zajęcia w Klubie Tańca Wrocław

29 oraz 30 kwietnia Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak zaprasza nowych Klientów na bezpłatne zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.

Ostatnio dodane
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Akademia Tańca Esens