Aktualności - Taniec

Jak zorganizować udaną imprezę?

2013-07-04 15:27:15 | Wrocław | artykuł sponsorowany

Doborowe towarzystwo nie zawsze jest gwarantem udanej imprezy. Co jeśli sytuacja mieszkaniowa nie pozawala nam na zaproszenie dużej liczby przyjaciół?

Od dawna powszechna jest opinia, że zorganizowanie imprezy poza domem, wiąże się z ogromnymi kosztami. Otóż nic bardziej mylnego! Wynajęcie sali jest więc podstawową kwestią. Zwłaszcza, jeśli M1 nie pomieści znajomych, a nasze odczucia w stosunku do sąsiada zza ściany są dość ambiwalentne. Zbytni tłok nie sprzyja udanej zabawie, ani też nie pozwala na wydzielenie przestrzeni do tańczenia - trzeba pomyśleć o wynajęciu sali. Skoro mamy się gdzie podziać, drugą zasadą udanej imprezy będzie nagłośnienie. Od dawna wiadomo, że impreza bez muzyki nie ma prawa się udać. Dobre nagłośnienie zapewni właściwy jej odbiór i doskonałą jakość dźwięku. Co dalej? Pomyślmy o sprawach bardziej przyziemnych. Zasada numer 3 – coś dla ciała. Przekąski czy nawet ciepłe dania powinny znaleźć się na stole, tak samo jak trunki alkoholowe i soki. Wino, drinki czy piwo powinny być schłodzone, zwłaszcza, jeśli impreza organizowana jest latem, zresztą po dobrej zabawie każdy będzie spragniony. Małe co nieco musi być w zanadrzu. Jeśli udało nam się już załatwić miejsce, muzykę i jedzenie, pozostaje już tylko zaopatrzyć się w dobry humor i chęć do zabawy. Co jeśli organizacja ważnej uroczystości nas przerasta, bądź zwyczajnie nie mamy na nią czasu? Nic prostszego.Iventos zajmie się wszystkimi formalności i zaraz się przekonasz, że impreza z nami to gwarancja udanej zabawy. Miejsce – do dyspozycji dostaniesz dwie ogromne sale 220 m2 i 100 m2, więc zabawa dla 200 osób nie stanowi problemu. Masz obiekt na wyłączność, w ustronnym miejscu, choć w centrum Wrocławia, bez nagłych wizyt policji czy wściekłego sąsiada. Muzyka, nagłośnienie – dysponujemy dobrej jakości sprzętem, adekwatnym do sali o tak dużych rozmiarach. Zorganizowanie ulubionego alkoholu i jedzenia może pozostać w Twojej kwestii, choć z miłą chęcią zapewnimy catering.

Poza tym nasze ceny są bardzo konkurencyjne, już od 20 zł za osobę!!! Zaufał nam Uniwersytet Ekonomiczny czy Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Takie rekomendacje mówią same za siebie prawda?

www.iventos.pl

Słowa kluczowe: sale do wynajęcia wrocław iventos
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w lipcu na wiele nowości

Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Polecamy
TzG: Radek Majdan już nie zatańczy
TzG: Radek Majdan już nie zatańczy

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami.

Nowe zajęcia Dance Kids + Mama w Studiu Ruchu Malwiny Pietrzak
Nowe zajęcia Dance Kids + Mama w Studiu Ruchu Malwiny Pietrzak Wrocław

Są to zajęcia dla mamy i dziecka, ofertę kierujemy do mam oraz dzieci w wieku przedszkolnym (2-5 lat).

Ostatnio dodane
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens
Aktywny lipiec w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w lipcu na wiele nowości

Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens