Aktualności - Taniec

Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens!

2018-12-06 12:26:27 | Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok. Czym zaskoczymy Was w grudniu? Przede wszystkim wieloma nowościami, tanecznymi inspiracjami i dużą dawką endorfin!

Esens na grudzień 2018

W tym szczególnie zabieganym i świątecznym miesiącu, polecamy kursy, które odstresują Was po pracy i pozwolą na chwilę zapomnieć o przedświątecznej gorączce.

Zapisy bez partnera

Vogue - taniec, który budowany jest na prawdziwych emocjach. Jego innowacyjność, lekkość, łączliwość wielu styli tanecznych powoduje, że zakocha się w nim każdy, już po pierwszych zajęciach. Kurs jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Stretching
- zajęcia mające na celu poprawę elastyczności i gibkości ciała. Dzięki tego typu zajęciom twój organizm będzie w świetnej kondycji fizycznej i psychicznej, ponieważ głównym celem stretchingu jest odnalezienie równowagi pomiędzy ciałem, a umysłem. Z każdą sesją treningową będziesz czuł się sprawniejszy i silniejszy.

Exotic Pole Dance - kurs przeznaczony zarówno dla Pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym tańcem, jak i dla Pań bardziej zaawansowanych. Czego można nauczyć się podczas  tego kursu? Przede wszystkim tego, jak kontrolować swoje ciało i wykonywać przy tym efektowne i sensualne figury, które na pewno dodadzą pewności siebie każdej kobiecie. Zajęcia odbywają się w grupie zamkniętej, dlatego każda z Pań może się poczuć swobodnie, a przede wszystkim wyjątkowo.

Pole Dance - sport, który pozwoli na nowo odkryć Twoje ciało, a przede wszystkim przełamać bariery. Podczas zajęć każdy kursant nauczy się podstawowych kombosów, które pozwolą mu z czasem na tworzenie widowiskowych choreografii! Oprócz tego już po kilku tygodniach ćwiczeń pojawia się ogromna satysfakcja, ponieważ pojawiają się pierwsze efekty!

Zajęcia z Pole Dance prowadzone są zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mają one wyłącznie charakter sportowy.

Zapisy z partnerem

Bachata -  taniec rozpisany na cztery kroki i charakteryzujący się bardzo małym dystansem pomiędzy partnerami, a także obszerną pracą bioder. Jak wszystkie tańce z Ameryki Południowej, wyzwala emocje, jest gorąca i pozwala zacieśniać znajomości! Podczas kursu każdy nauczy się jak prawidłowo wykonywać podstawowe figury. Zajęcia są prowadzone na poziomie elementarnym.

Taniec Użytkowy Discofox - taniec, który sprawdzi się na każdej imprezie okolicznościowej. Dlaczego? Ponieważ jest prosty, ale i efektowny. Każdy z kursantów nauczy się wielu obrotów, przejść i krokow, które pozwolą na pełna swobodę ruchów na każdej imprezie. Koniec z nudnymi, sztampowymi układami, czas na kroki pełne śmiałości, które sprawią, że każdy taniec będzie wyjątkowy.

Hobby Taniec Towarzyski
- kurs, którego celem jest poznanie wszystkich kroków tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. Jest to zatem doskonała propozycja dla każdego, kto chce próbować swoich sił w tańcu, ale nie ma jeszcze sprecyzowanego planu i ulubionego stylu tanecznego.

Spędź z nami ostatni miesiąc roku i rozwijaj się tanecznie. Zapraszamy do naszych trzech siedzib we Wrocławiu: ul Gajowicka 177, Robotnicza 70j, CH Aleja Bielany ul Czekoladowa 7-9 (1 piętro).

http://www.esens.com.pl/index.php/aktualnosci-na-stronie-glownej/510-w-grudniu-2018-startuja

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: kursy tańca, Wrocław, szkoła tańca, 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Jesień w Esens
Sensualna Jesień z Akademią Tańca Esens Wrocław

Sprawdź, co będzie tańczone w listopadzie!

Polecamy
Wibracje Taneczne II edycja – 05.02.2011
Wibracje Taneczne II edycja – 05.02.2011 Wrocław

Podstawową ideą programu SOLO PROJEKT jest wspieranie polskich twórców tańca w poszukiwaniach własnego języka artystycznego.

Warsztaty taneczne z zouka
Warsztaty taneczne z zouka Wrocław

Zouk jest zmysłową formą tańca, wymagającą giętkości ciała.

Ostatnio dodane
Salsa - Esens Wrocław
Warsztaty z Salsy Cubany w Akademii Tańca Esens Wrocław

Zajęcia prowadzone będą przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dla którego taniec to prawdziwa pasja.

Esens na grudzień 2018
Grudniowe Kursy Tańca w AT Esens! Wrocław

Akademia Tańca Esens w grudniu nie zwalnia tempa! Aktywnie wykorzystujemy ostatni miesiąc 2018 roku po to, aby z dobrą energią rozpocząć 2019 rok.

Akademia Tańca Esens