Niezbędnik studenta
Biuro Karier Uniwersytet Przyrodniczy, Wrocław

Biuro Karier Uniwersytet Przyrodniczy - Wrocław

 • ul. M. Skłodowskiej-Curie 42, Wrocław
 • 71 320 10 26
 • biuro.karier@up.wroc.pl
 • www.up.wroc.pl/studenci/4064/biuro_karier.html

Opis

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego jest wyodrębnione w ramach Samodzielnej Sekcji ds. Innowacji i Promocji Absolwentów.

W skład zadań Biura Karier wchodzą:

 • Pośredniczenie pomiędzy pracodawcami (z kraju i z zagranicy) a studentami i absolwentami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w wymienianiu informacji dotyczących ofert pracy, stażu, praktyk, organizowanych przez pracodawców konkursów itd.
 • Organizowanie targów pracy, prezentacji pojedynczych firm i innego rodzaju spotkań umożliwiających bezpośredni kontakt studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i pracodawców.
 • Prowadzenie współpracy i wymiany informacji z uczelnianymi Biurami Karier (z kraju i regionu Dolnego Śląska), urzędami pracy, agencjami pośrednictwa pracy i innymi jednostkami działającymi w obszarze zatrudnienia.
 • Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu od początku działalności współpracuje z biurami karier przy uczelniach dolnośląskich w ramach Dolnośląskiej Sieci Biur Karier. W ramach sieci wymieniane są informacje o ofertach pracy, praktyk, stażu, imprezach organizowanych przez poszczególne biura oraz przygotowywane są wspólne przedsięwzięcia.
 • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i wykładów dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dotyczących problematyki poruszania się po rynku pracy.
 • Prowadzenie indywidualnego doradztwa dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych, przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Przygotowywanie projektów o dofinansowanie zadań realizowanych przez Biuro Karier ze środków krajowych i środków Unii Europejskiej.

Wydarzenia

Nie posiadamy obecnie informacji o najbliższych wydarzeniach w Biuro Karier Uniwersytet Przyrodniczy.

Zdjęcia, galeria zdjęć

Nie posiadamy obecnie zdjęć z Biuro Karier Uniwersytet Przyrodniczy.
Niezbędnik studenta we Wrocławiu
Polecamy
Ostatnio dodane
Opus 9 dla UMCS
9 mln zł dla naukwców z UMCS w ramach konkursu OPUS 9

Badacze z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zostali docenieni przez Narodowe Centrum Nauki.

Konkurs FPHI 2020
FutureProofing Healthcare 2020 - wyniki konkursu

Poznaj laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.