Konferencje - Z życia Uczelni

User Conf 2020 - informacje o konferencji

2019-09-12 10:04:55 | Wrocław

UWAGA - zmiana daty wydarzenia: w wtrosce o bezpieczeństwo uczestników oraz prelegentów oraz w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego, organizatorzy postanowili przełożyć termin  konferencji User Conf 2020 na 14-15 września 2020.

Miejsce konferencji pozostanie bez zmian.

User Conf to konferencja, która powstała z inicjatywy Thinkle - agencji specjalizującej się m.in. w Design Thinking czy Customer Experience. Organizatorzy wiedzą jak poznać potrzeby użytkownika i na nie właściwie odpowiedzieć, dlatego tworzą to wydarzenie razem z jego uczestnikami i dla nich.

USER Conference 2019 plakatInformacje o wydarzeniu

Konferencja odbędzie się we Wrocławiu, w Mercure Wrocław Centrum, 14-15 września 2020 r. Tak jak podczas poprzedniej edycji konferencji, podczas której wystąpili między innymi: Justyna Turek z Change Pilots, Krzysztof Ożóg z Fuzers, Patrick Kozakiewicz z IBM, Marcin Kinderman z Deloitte, organizatorzy zaprosili do współpracy wielu wspaniałych prelegentów z Polski i Świata. Należą do nich pasjonaci takich dziedzin jak: Service Design, Customer Experience i UX Design. Wśród uczestników konferencji znajdą się entuzjaści wymienionych branż, a także doświadczeni specjaliści zajmujący się szeroko pojętym marketingiem oraz sprzedażą produktów i usług.

Program wydarzenia

User Conf to wydarzenie, którego celem jest dzielenie się z uczestnikami wiedzą o projektowaniu rozwiązań pod kątem potrzeb użytkownika. Pierwszemu dniu przyświecać będzie hasło Design Lab, a widownia będzie mogła posłuchać o właściwych sposobach badania odbiorców oraz projektowaniu i wdrażaniu interfejsów, usług i produktów. Drugi dzień nazwano mianem Biznes Lab, ponieważ prelegenci będą dzielić się swoją wiedzą z zakresu Customer Experience, projektowania strategii oraz modeli biznesowych.

Cała konferencja to ponad 40 prelegentów zarówno z wielkich, jak i mniejszych przedsiębiorstw, poprowadzą oni 36 prelekcji oraz 12 warsztatów.

Zapraszamy na stronę internetową https://www.userconf.pl/ oraz na wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/383549639024699/

Kod rabatowy na bilety

Uwaga! Specjalnie dla czytelników dlastudenta.pl, dostępny jest specjalny kod zniżkowy na bilety na konferencję! By go zdobyć, zapraszamy do zakładki dotyczącej konferencji: wydarzenie User Conf 2020.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Wydarzenia, Program, Prelegenci, Atrakcje, UX, Nauka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Polecamy
Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" - informacje o wydarzeniu

Idzie nowe, a wraz z nim "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future"!

User Conf 2020 - informacje o konferencji Wrocław

Ciekawią Was zagadnienia związane z projektowaniem nastawionym na użytkownika? Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Polecamy
Ostatnio dodane
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.