Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Komentarze

Śląsk szuka młodych graczy!
Śląsk Wrocław ogłasza testy dla piłkarzy z roczników 1991-93, którzy będą mieli szansę zasilić drużynę występującą w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Testy [0]Witam mam na imię Patryk gram od 7 roku życia w Piłkę jestem wychowankiem Polonii Jaszowiec do 15 roku życia grałem w Polonii byłem na miedzy narodowych turniejach np(Niemcy) ale kontuzja stawu skokowego niestety uniemożliwiła mi dalszej gry . Po roku rehabilitacji i leczenia z powrotem wróciłem do gry ale już do A klasy ponieważ trener bardzo prosił chociaż sezon żeby pomuc drużynie utrzymać się w A klasie i tak zostało od jakiegoś czasu grzebie i kontaktuje się w sprawie jakiś testów do wyższej ligi razem z kolegą i tak pomyślałem dlaczego nie u was zawsze można spróbować zawsze przyda się nowa głowa na boisku i myślę że nie zawiodę czekam na jakąkolwiek odpowiedź.Pozdrawiam

    2015-12-20, 22:00:56
    Patryk Kuchta
video
FB dlaMaturzysty.pl reklama