Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Relacja ze Spartan Cup 2013

2013-11-18

Cóż za tydzień, cóż za emocje. Miniony tydzień przyniósł kolejne, ciekawe wydarzenia nie tylko w lidze, ale także i w pucharze.

Tydzień rozpoczęliśmy od rozgrywek wtorkowych gdzie grały wszystkie ligi. W II lidze PKS uległ Partizanowi 0:4 i to właśnie ci pierwsi są już blisko I ligi. W spotkaniu Ekstraklasy M-Power WIKO rozgromił 12:2 Breslauer SC 08, w tym spotkaniu wyróżnił się Radosław Osewski, strzelając w tym spotkaniu aż sześć bramek.

Środa przyniosła nam najbardziej wyrównane i emocjonujące spotkania. W tym dniu każde spotkanie stawało na wyższym poziomie. Na początek Arcana wygrała z WSB 1:0, w drugim spotkaniu mecz Polanki i Co Drugi Drewniany, było wszystko to, co powinno być w takim spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, punkt ważny dla Polanki. W kolejnym spotkaniu Mercaderia wygrała swoje kolejne spotkanie, tym razem 4:2 z APGEO.PL. W następnym meczu Mateco Huby powróciły na właściwy tor ligowy, wygrywając 4:2 z Kruczkami. W ostatnim meczu Volvo Polska przegrał 1:2 z Platinum Sports Center.
 
W czwartek mieliśmy trzy spotkania, w pierwszym Partizan wygrał z Sii 7:1 i jest już o krok od awansu do ligi wyżej; drugie spotkanie wygrana Hard Balls United pokonał ŚLĄSKnet.com 4:1. W najciekawszym spotkaniu tego wieczoru Wielka Wyspa wygrała 4:1 z Millenium AWTES. Dzięki temu Wyspiarze awansowali na fotel lidera I ligi.

Piątek przyniósł nam emocje w Pucharze Ligi. To w tym dniu odbyły się mecze półfinałowe. W pierwszym spotkaniu pucharowym Śródmieście wygrało 4:3 z Mateco Huby. Do Śródmieścia wrócił Tomasz Rudolf i Marcin Cupak. To właśnie Rudolf strzelił w tym spotkaniu dwie bramki. W drugim meczu Szpilmacherzy wygrali z I ligowcem AC Polanką 5:1. Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Polanki. W drugiej dominacja Szpilmacherów.
 
Poznaliśmy dwóch pierwszych finalistów Pucharu Ligi. W finale są już zespoły Śródmieścia i Szpilmacherów. Trzecim ostatnim uczestnikiem finału zostanie zwycięzca spotkania M-Power WIKO - FC Albatros.

Finał Pucharu ligi już 30.11. Już dzisiaj zapraszamy na to wielkie wydarzenie sportowe. Emocji na pewno nie zabraknie.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama