Zmień miasto
Sport Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Narodowy Dzień Sportu - Trenuj z mistrzami!

2014-06-13

Już w najbliższą sobotę – 14.06.2014, w ramach projektu Narodowy Dzień Sportu organizowanego przez fundację Zwalcz Nudę, w całej Polsce odbywać się będą bezpłatne treningi z wielu dyscyplin sportowych, a w tym – ze sztuk walk.

Wśród wielu polskich sportowców, mistrzów i olimpijczyków do projektu dołączył Mariusz Cendrowski, wybitny bokser i trener, założyciel klubu ASW Red Corner we Wrocławiu.

W Ramach Narodowego Dnia Sportu Cendrowski poprowadzi bokserskie treningi dla dzieci i dorosłych. W programie otwartego dnia klubu można zapisać swoje pociechy na trening "Młody Wojownik", wziąć udział w treningu dla początkujących „Boks dla niewtajemniczonych” lub zabrać domową gromadkę na "Bokserski trening rodzinny". Wstęp na treningi jest bezpłatny, jednakże obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie www.nds.org.pl . Wszelkie informacje i szczegóły o akcji znaleźć można na klubowym profilu FB pod wydarzeniem Narodowy Dzień Sportu - TU.

Do projektu przystąpili również: Andrzej Supron (trening dla dzieci w Warszawie), Iwona Guzowska ("Trening z mistrzem" w Gdańsku), Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (spotkanie w klubie "Feniks" w Warszawie) oraz mistrzowie judo, aikido i karate w różnych miastach Polski. Pełen harmonogram dostępnych treningów dostępny jest na stronie www.narodowydziensportu.pl.

Mariusz Cendrowski od wielu lat uczestniczy w wielu akcjach promującej sport i wspierających młodych, również w ramach działania założonej przez niego fundacji Blue Corner. Znany z wielkiego serca do trenerskiej pracy szczególnie z dziećmi i trudną młodzieżą - promuje boks jako sposób na utrzymywanie w doskonałej kondycji nie tylko ciała, ale i charakteru. Narodowy Dzień Sportu to kolejny projekt wpisujący się w działalność Cendrowskiego.

Narodowy Dzień Sportu
14 czerwca
Akademia Sportów Walki
ul. Orzechowa 62, Wrocław
10:00 Trening Młody Wojownik
11:30 Boks dla Niewtajemniczonych
13:00 Trening Rodzinny
Wstęp wolny!
Zapisy na www.nds.org.pl

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

video
FB dlaMaturzysty.pl reklama