BRANŻE
ID:245759

Stażysta w Dziale Logistyki

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne  wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Obecnie do biura we Wrocławiu poszukujemy utalentowanych, chcących rozwijać się osób na stanowisko:

Wrocław

O stanowisku: Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia.

Zakres obowiązków:
  • Zbieranie danych, ich analizowanie oraz tworzenie raportów,
  • Obsługa systemu SAP i pakietu MS Office,
  • Opracowywanie procedur i procesów magazynowych,
  • Wsparcie Działu Logistyki w bieżących zadaniach.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Statusu studenta lub absolwenta kierunków ekonomicznych lub logistyki,
  • Dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu,
  • Znajomości narzędzi MS Office,
  • Znajomości narzędzi Lean Manufacturing,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności myślenia analitycznego,
  • Komunikatywności,
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Płatny staż,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego CV
oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres:
hr_wroclaw@whirlpool.com.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o
dopisanie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883).

 emea.whirlpoolcareers.com

www.linkedin.com/company/whirlpool-emea

Wrocław

  • Wsparcie działu logistyki w bieżącej pracy,
  • Przygotowanie raportów,
  • Uzupełnianie wskaźników,
  • Wprowadzanie usprawnień w logistyce wewnętrznej.
  • Udział w projektach.
  • Statusu studenta ostatnich lat lub ukończenia studiów wyższych na kierunkach ekonomicznych lub logistyki,
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Zdolności analitycznych, komunikatywności,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.