BRANŻE
ID:255343

Telefoniczny Doradca Klienta z językiem niemieckim

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-02-16

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Cenimy ludzi za to jacy są. W każdym człowieku znajdujemy coś, co nas inspiruje do działania i zmian na lepsze. Cenimy ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne. Jeśli wiesz, co jest ważne - zapraszamy do współpracy.

Telefoniczny Doradca Klienta z językiem niemieckim Zadania:

- telefoniczna obsługa obecnego klienta w języku niemieckim pod kątem programów lojalnościowych,- obsługa klienta zgodna standardami,- informowanie klientów o nowych możliwościach.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie na poziomie C1/B2,- dyspozycyjność na poziomie minimum 20 godzin tygodniowo,- obsługa komputera na dobrym poziomie,- zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

- konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie,- elastyczny grafik,- możliwości rozwoju w strukturach firmy,- lokalizację w samym centrum miasta,- profesjonalne przygotowanie do powierzonych zadań,- bonus wdrożeniowy,- współpracę w młodym, ambitnym, zawsze uśmiechniętym zespole.

Miejsce:Wrocław Wrocław