BRANŻE
ID:256924

Konsultant ds sprzedaży

Opis firmy:

Uczymy angielskiego, a naszym wyróżnikiem jest możliwość umówienia nauki "na żądanie". Ciekawie prawda? Brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki takiego indywidualnemu podejściu mamy już ponad 8000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 30 różnych kursów prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i 100+ lektorów polskojęzycznych. Z Twoją pomocą chcemy by te liczby były jeszcze większe :)

Cieszymy się, że możesz poznać nas od strony pracodawcy.

Poszukujemy osób ze względu na rozwój.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym wzrostem poszukujemy ludzi, którzy rozmowę przez słuchawkę/kamerkę z klientem traktują jako wyzwanie. Dzięki temu wyzwaniu liczymy na dużo $$$, którymi z przyjemnością się podzielimy :)

Przykładowy proces sprzedażowy:

  • kontakt telefoniczny z nowym klientem indywidualnym w celu umówienia na dłuższą rozmowę telefoniczną bądź spotkanie przez kamerkę;
  • opowiedzenie o produkcie oraz jego przedstawienie;
  • sprzedaż :)

Oczekujemy:

Jesteś osobą, której szukamy jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office - innymi słowy wiesz, że komputer nie tylko służy do fejsa/insta czy pogrania w lola;
  • Jesteś odpowiedzialny za swoją pracę - jesteśmy dorośli;
  • Motywacja wewnętrzna napędza Cię by sprzedawać więcej i zarabiać więcej;

Oferujemy:

Co jesteśmy Ci w stanie zagwarantować?

  • Biuro w centrum (5min pieszo od Rynku)
  • Gotowe leady sprzedażowe. Tssss jeszcze ciepłe!
  • Wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i wysokich prowizji (od każdej sprzedaży, górna granica to u nas miliard);
  • Pracujemy w młodym zespole i jak zapewne zauważyłeś - nie jesteśmy korpo :)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Umowa B2B bądź zlecenie (prawie każdy ze 138 Tutlowców jest na B2B i sobie to chwalimy - dowiedz się, dlaczego warto być samozatrudnionym i chwalić się znajomym, żeś sam dla siebie sterem i prezesem)
  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl;
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami;
  • Częste imprezy integracyjne (jak już ten COVID się skończy, imprezy zdalne tj przez kamerkę jakoś nas nie przekonują);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;