BRANŻE
ID:239674

Kasjer-sprzedawca na stacji paliw

Firma: Stacja Paliw

Stanowisko: Sprzedawca Kasjer

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-04-17

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2700 do 3600 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 12

Opis firmy:

Stacja Paliw PKN ORLEN 4416  poszukuje Pracownika Obsługi Klienta (kasjer-sprzedawca)

Opis stanowiska:

- Obsługa klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w naszej firmie
- Aktywna sprzedaż towarów i usług
- Dbanie o estetyczny wygląd oraz prawidłowy sposób ekspozycji towarów oraz czystość sklepu
- Obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:

Jeżeli jesteś osobą pogodną, uśmiechniętą i nie straszna Ci praca z ludźmi, to właśnie do Ciebie jest skierowana ta oferta.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń – wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, zawierające m.in. premie sprzedażowe, dodatki
  • praca około 14, 15 zmian w miesiącu po 12h przy pełnym etacie (dzień 7-19, noc 19-7)
  • możliwość dopasowania grafiku pracy m.in. dla osób uczących się, studenci również znajdą pracę
  • PRACA RÓWNIEŻ W NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN, np. w weekendy, popołudniami, w wybrane dni!!!