Koncert
XX Lecie Farben Lehre

XX Lecie Farben Lehre

  • 2006-09-09, , godzina 15.00
  • Free
  • Plaża Miejska w Płocku, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 228.

Wystąpili

Opis

Plaża Miejska w Płocku, 9 wrzesnia od godziny 15.00! XX lat Farben Lehre! Impreza potrwa do 24.00.

Zagrają:

Mind Kampf
Zmaza
Cela nr 3
Koniec Świata
Cała Góra Barwników
Zabili Mi Żółwia
Strajk
Akurat
Kobranocka
fire show/Piromatrum
farben Lehre & goście

 

Fot. Michał Słomiński 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "XX Lecie Farben Lehre"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Reggae, koncerty Wrocław Reggae na dziś, koncerty Wrocław Reggae jutro, koncerty Wrocław Reggae w tym tygodniu, koncerty Wrocław Reggae na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend, koncerty Wrocław Ska, koncerty Wrocław Ska na dziś, koncerty Wrocław Ska jutro, koncerty Wrocław Ska w tym tygodniu, koncerty Wrocław Ska na weekend, koncerty Wrocław Rock, koncerty Wrocław Rock na dziś, koncerty Wrocław Rock jutro, koncerty Wrocław Rock w tym tygodniu, koncerty Wrocław Rock na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Filip Mizia - Myślę, czuję, decyduję
"Myślę, czuję, decyduję" - Filip Mizia nagrywa dla strajkujących kobiet [WIDEO]

Młody artysta z Wrocławia stanął po stronie kobiet i wyraził swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń.

Piosenki na Halloween - zestawienie 15-stu upiornych kawałków

Poznajcie przerażającą playlistę na zbliżające się Halloween!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!