Koncert
XII Przystanek Woodstock - foty

XII Przystanek Woodstock - foty

  • 2006-07-29
  • Free
  • Kostrzyn n/Odrą, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 1515.

Opis

 Przystanek Woodstock to największy festiwal w Europie, a portal dlaStudenta posiada jedną z największych fotorelacji z XII edycji tej imprezy, która w dniach 28-29 lipca odbyła się w Kostrzynie nad Odrą! Zapraszamy do oglądania!

Byłeś w Kostrzynie nad Odrą na XII Przystanku Woodstock? Chcesz siebie znaleźć na zdjęciach?. Zaglądnij do naszej galerii! Dwa dni niesamowitego festiwalu, przy klimatycznej, różnogatunkowej muzyce odwiedziło blisko 200 tysięcy osób! Łączyła ich miłość, przyjaźń i muzyka. Niezależnie od koloru skóry, przekonań, religii, upodobań muzycznych czy seksualnych!

Zobacz: GALERIĘ


Zdjęcia wykonywali: Jan Pichur, Tomasz Ząb i Maciej Jaros.


KOLEJNE ZDJĘCIA LECĄ!!!Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "XII Przystanek Woodstock - foty"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Arbuz_klawisz
Nietypowe instrumenty muzyczne - zestawienie 7 dziwnych wynalazków

Muzyczne zastosowanie dla przedmiotów codziennego użytku.

Audioriver SobÃłtka
Festiwal Audioriver 2021: rusza nabór do projektu Audioriver Sobótka

Organizatorzy oferują możliwość zaprezentowania autorskich projektów wielotysięcznej publiczności.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!