Koncert
wRock for Freedom -  100 lat JP II

wRock for Freedom - 100 lat JP II

  • 2020-05-16, , godzina 15:00
  • 25 zł (wRock for Freedom - 100 lat JP II)
  • Hala Stulecia, Wrocław

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert 100 lat JP II - koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, który odbędzie się 16 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu. 100 lat JP II bilety już dostępne.

 

W maju 2020 roku przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły, człowieka którego wkład w kształtowanie tożsamości współczesnych Polaków oraz w odzyskanie pełnej niepodległości Polski jest trudny do przecenienia.

 

Karol Wojtyła, jako Papież Jan Paweł II, dwa razy odwiedził Wrocław - w 1983 r. podczas stanu wojennego oraz w 1997 r. z okazji Kongresu Eucharystycznego. W 1997 r. otrzymał również tytuł Honorowego Obywatela Wrocławia.

 

To właśnie w Hali Stulecia w 1997 r. miały miejsce obrady Kongresu Eucharystycznego z udziałem Jana Pawła II.

100 lat JP II we Wrocławiu

W pierwszej części koncertu , adresowanej do rodzin, zagra ulubiony zespół Ojca Świętego - Arka Noego oraz grupa Raz, Dwa, Trzy, w drugiej części wystąpią artyści, którzy swoją twórczość kierują do młodzieży: Kamil Bednarek, jeden najpopularniejszych obecnie wokalistów młodego pokolenia, zespół Luxtorpeda oraz popularny raper - O.S.T.R. który w swojej twórczości bardzo mocno akcentuje wartości rodzinne. Koncerty odbywać się będą w ramach znanego we Wrocławiu i całej Polsce cyklu "wRock for Freedom".

Na scenie wystąpią 

 

  • zespoły zagrają w kolejności jak wyżej
  • dzieci do lat 3 - wstęp wolny!

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "wRock for Freedom - 100 lat JP II"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Gitarowy Rekod
Gitarowy Rekord Świata 2020: Budki Suflera i Bart Sosnowski w hołdzie dla Romualda Lipki Wrocław

1 maja 2020, podczas Gitarowego Rekordu Świata, artyści oddadzą hołd wybitnemu kompozytorowi.

Quebonafide: SzubienicaPestycydyBroń
Stary dobry Quebonafide powraca klipem "SzubienicaPestycydyBroń" [WIDEO]

Na koniec 1 kwietnia raper zafundował fanom swoje prawdziwe oblicze.