Koncert
Wroc Love Summer Stage 2008

Wroc Love Summer Stage 2008

  • 2008-06-26, , godzina 15:00
  • 90 zł - karnet, 45 zł na jeden dzień
  • Wrocław - Pola Marsowe, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 159.

Opis

Wystąpią:

KY-MANI MARLEY (JAM/USA)
O.S.T.R (PL)
JAMAL (PL)
MARIKA & RUFF RADICS (PL)
GETO BLASTA (PL)

 W stolicy Dolnego Śląska przez trzy dni zaprezentują się artyści z najwyższej światowej półki szeroko pojętego world music. Wystąpią m.in. Ky Mani Marley, Balkan Beat Box, Ska Cubano, Molara i Michael Rose!

Tym razem fani muzyki spotkają się na Polach Marsowych umiejscowionych w jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia! Imprezę wydłużono, z dwóch na trzy dni pełne wyborowej muzyki. Ponadto w porównaniu z debiutem WLSS, termin festiwalu przeniesiono o miesiąc, na czerwiec; miesiąc wydawałoby się bardziej przystępny.

Kolejnym nowym rozwiązaniem, jest stworzenie dla uczestników imprezy kompleksowego miasteczka festiwalowego z możliwością zakupu gadżetów, bogatym zapleczem gastronomicznym oraz polem namiotowym dla gości spoza stolicy Dolnego Śląska.

Podobnie jak rok temu, po koncertach plenerowych będzie można kontynuować zabawę we wiodących wrocławskich klubach, gdzie dzięki zespołom oraz czołówce polskiej sceny soundsystemowej, zabawa potrwa do białego rana.

Wroc Love Summer Stage, dzięki niezwykle bogatemu programowi tegorocznej edycji, poszerza znacząco swoje muzyczne spektrum. Odbywający się w dniach 26-28 czerwca festiwal stanie się trzydniowym przeglądem tego, co we współczesnej muzyce reggae, world music i gatunkach im pokrewnych, najciekawsze i najbardziej inspirujące.
fot. Łukasz Bera ( lukasz.beraXdlastudenta.pl gdzie X oznacza symbol @ )Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wroc Love Summer Stage 2008"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.