Koncert
Wroc Love Summer Stage 2008

Wroc Love Summer Stage 2008

  • 2008-06-26, , godzina 15:00
  • 90 zł - karnet, 45 zł na jeden dzień
  • Wrocław - Pola Marsowe, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 159.

Opis

Wystąpią:

KY-MANI MARLEY (JAM/USA)
O.S.T.R (PL)
JAMAL (PL)
MARIKA & RUFF RADICS (PL)
GETO BLASTA (PL)

 W stolicy Dolnego Śląska przez trzy dni zaprezentują się artyści z najwyższej światowej półki szeroko pojętego world music. Wystąpią m.in. Ky Mani Marley, Balkan Beat Box, Ska Cubano, Molara i Michael Rose!

Tym razem fani muzyki spotkają się na Polach Marsowych umiejscowionych w jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia! Imprezę wydłużono, z dwóch na trzy dni pełne wyborowej muzyki. Ponadto w porównaniu z debiutem WLSS, termin festiwalu przeniesiono o miesiąc, na czerwiec; miesiąc wydawałoby się bardziej przystępny.

Kolejnym nowym rozwiązaniem, jest stworzenie dla uczestników imprezy kompleksowego miasteczka festiwalowego z możliwością zakupu gadżetów, bogatym zapleczem gastronomicznym oraz polem namiotowym dla gości spoza stolicy Dolnego Śląska.

Podobnie jak rok temu, po koncertach plenerowych będzie można kontynuować zabawę we wiodących wrocławskich klubach, gdzie dzięki zespołom oraz czołówce polskiej sceny soundsystemowej, zabawa potrwa do białego rana.

Wroc Love Summer Stage, dzięki niezwykle bogatemu programowi tegorocznej edycji, poszerza znacząco swoje muzyczne spektrum. Odbywający się w dniach 26-28 czerwca festiwal stanie się trzydniowym przeglądem tego, co we współczesnej muzyce reggae, world music i gatunkach im pokrewnych, najciekawsze i najbardziej inspirujące.
fot. Łukasz Bera ( lukasz.beraXdlastudenta.pl gdzie X oznacza symbol @ )Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wroc Love Summer Stage 2008"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fabijański - Huśtawka
Sebastian Fabijański pokazał klip do singla "Huśtawka" [WIDEO]

Nie miałem pojęcia, jak aktualny będzie ten tekst w dniu premiery - komentuje aktor-raper.

Viki Gabor - Wznieść się chcę
Viki Gabor klipem "Wznieść się chcę" promuje bajkę Netflixa [WIDEO]

Animacja "Wyprawa na Księżyc" jest już dostępna, a Viki Gabor pomaga bohaterce wystartować swoją rakietą i sięgnąć gwiazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!