Koncert
Wroc Love Exclusive Stage: Sizzla, Vavamuffin,

Wroc Love Exclusive Stage: Sizzla, Vavamuffin,

  • 2008-05-10, , godzina 17:00
  • 38/45 zł
  • Wrocław - Hala Stulecia, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 238.

Opis

 Kolejna odsłona Wroc Love Exclusive Stage odbędzie się 10 maja 2008 roku we wrocławskiej Hali Stulecia.

Po wielkim sukcesie jakim nie wątpliwie był występ Gentlemana 23 listopada 2007 roku, przyszła kolej na gwiazdę wielkiego formatu prosto z Jamajki. Na specjalne zaproszenie organizatorów do stolicy Dolnego Śląska przybędzie Sizzla Kalonji wraz z zespołem The Fire House Crew. Oprócz tego na scenie wystąpi reprezentacja polskich artystów prezentujących szerokie spektrum dźwięków do hip hopu poprzez reggae na dancehallu kończąc.

Sizzla Kalonji - przez wielu artysta ten to ucieleśnienie muzycznego geniuszu co poświadcza jego dorobek artystyczny przez 13 lat wydał blisko 53longplaye i niezliczoną ilość singli. Bardzo charakterystyczna barwa głosu wokalisty czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków reggae na świcie. Potrafiący odnaleźć się w niemal każdym gatunku muzycznym co udowadniał niejednokrotnie na swoich płytach: potrafi zaśpiewać czysto w lekkich i płynących utworach reggae czy jazz jak i wykrzyczeć swoje kwestie w dancehallu. Szczerze oddany filozofii Rasta ten kolejny ambasador ruchu Bobo Ashanti odwiedzi nasz kraj, aby zagrać pierwszy a zarazem ekskluzywny koncert w Polsce.

Słynący z żywiołowych występów Sizzla zawita we Wrocławiu10 maja, w ramach imprezy Wroc Love Exclusive Stage. Artysta wystąpi wraz zThe Fire House Crew jednym z najlepszych riddim bandów na Jamajce.

Oprócz Sizzli na scenie zobaczymy doborową reprezentację polskich artystów takich jak:

Riddimz Team - czyli premierowy występ nowego riddim bandu ze stolicyDolnego Śląska, który stworzyli muzycy z najlepszych wrocławskich zespołów reggae - specjalnie na ten koncert zaprosili wokalistów takich jak, Bob One(znany z występów z częstochowskim Rub Pulse Sound System oraz wrocławskimTumbao Riddim Band) , Mesajah (jeden z wokalistów Natural Dread Killaz),Junior Stress (Love Sen-C Music ), Bas Tajpan.

Vavamuffin jeden z najbardziej utytułowanych polskich twórców reggae dancehall, który na swoim ma występy zarówno w Polsce jak i w różnychmiejscach w Europie. Są wymieniani jako prekursorzy nowego stylu w polskim reggae.

Masala Sound System to kolektyw DJ'ów grający na swoich wielokulturowych imprezach tanecznych muzykę z regionów całego świata. Ich twórczość toprzede wszystkim eksperymentalna muzyka łącząca tradycję z nowoczesnościąoraz pozytywny przekaz z krytyką rzeczywistości.

Jamal to obecnie jeden z najpopularniejszych składów w Polsce, wykonujących muzykę reggae, dancehall. Co prawda mają na swoim koncie dopiero krążek, ale warto dodać że współpracują z artystami z takich zespołów jak Managga,Tumbao Riddim Band czy Bakshish. Obecnie zespół przygotowuje swoja druga płytę, która ukaże się wiosną 2008r.

Abradab członek legendarnego już polskiego składu hip-hopowego Kaliber 44 tym razem w nowej odsłonie razem z zespołem z którym zaprezentuje swójsolowy materiał.
Bilety:

38,- Przedsprzedaż
45,- W dniu koncertu

Bilety do nabycia bilety@o2.pl :: www.wrockfest.pl

WROC LOVE EXCLUSIVE STAGE

10 Maj 2008 :: Start 17.00 :: Hala Stulecia :: ul. Wystawowa 1 :: Wrocław

-SIZZLA (Jamajka)
-JAMAL
-VAVAMUFFIN
-ABRADAB
-MASALA Riddimzz Team w składzie: Junior Stres, Bas tajpan, Bob One, Mesajah.fot. Joanna Dziewońska ( podstrona 1)


fot. Grzegorz Gęborys (podstrona 1-5)

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wroc Love Exclusive Stage: Sizzla, Vavamuffin,"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.