Koncert
Turmion Kätilöt

Turmion Kätilöt

  • 2023-02-10, , godzina 19:30
  • 80 zł (Turmion Kätilöt)
  • Klub Pralnia, Wrocław

Bilety

Opis

Turmion Kätilöt w Polsce! Fińska grupa powróci do naszego kraju w ramach trasy promującej najnowszy album ,,Global Warning". Koncert odbędzie się 10 lutego 2023 roku we wrocławskim klubie Akademia. Turmion Kätilöt  bilety na koncert we Wrocławiu już w sprzedaży.

O zespole Turmion Kätilöt

Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hym

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Turmion Kätilöt "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!