Koncert
Last Minute Summer Fest 2006 / piątek

Last Minute Summer Fest 2006 / piątek

  • 2006-09-08, , godzina 17.00, do 2006-09-09
  • 15,20,25 zł
  • Wyspa Piaskowa, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 315.

Wystąpili

Opis

Hurt, Lao Che, Armia, Akurat, Abradab, De Press, Habakuk, Pustki - to tylko niektóre z zespołów jakie w dniach 8-9 września wystąpią na wrocławskiej Wyspie Piaskowej w ramach festiwalu Last Minute Summer Fest 2006.

Na dwóch scenach w ciągu dwóch dni zaprezentuje się 16 zespołów, w tym 3 z zagranicy. Ale to nie wszytsko bowiem przez dwie noce pobawić się będzie można w klubie Łykend na "afterparty". Last Minute Summer Fest to niezapomniana wycieczka po różnych rytmach, począwszy od rocka, przez reggae, folk, hip-hop aż po alternatywę.

Koncerty będą niepowtarzalna okazja chociażby do tego, aby zobaczyć w akcji zespół De Press, który po raz pierwszy od kilku lat zawita do Polski. Nie zabraknie także znanej i lubianej we Wrocławiu „Załogi G" zespołu Hurt. Nie ma chyba osoby która by nie znała takich przebojów jak: „Serki dietetyczne", „Załoga G" czy „Czat". W reggaeowe dźwięki na najwyższym poziomie wprowadzi Was częstochowski Habakuk. Autorzy takich przebojów jak: „Rozczochrany Łeb", „Żywy anioł", „Rasta trans" zafundują na pewno kilkadziesiąt minut dobrej zabawy.O Powstaniu Warszawskim zaśpiewa Lao Che, zaś "dzwonić do siebie" będą Pustki. Oprócz tego cała czołówka młodzieżowego grania oraz znakomite zespoły z Czech, Słowacji, Węgier i Bułgarii (większość z nich po raz pierwszy w Polsce).

Na małej scenie reggae'owe rytmy podtrzymywać będą znakomite sound systemy:"Tisztelet Sound System" oraz występujący po raz pierwszy we Wrocławiu"RiCODEH". "LAST MINUTE SUMMER FEST"WROCŁAW, 08 - 09 WRZEŚNIA 2006WYSPA PIASKOWA ZAGRAJĄ: 08.09.2006

duża scena:
1. HURT
2. LAO CHE
3. AKURAT
4. ABRADAB
5. ARMIA
6. RADIO BAGDAD
7. WICKEDA (B)

mała scena:
TISZTELET SOUND SYSTEM

Po koncercie "afterparty" w klubie Łykend. Zagra Tisztelet Sound System.

09.09.2006
duża scena:

1. DE PRESS
2. HABAKUK
3. FISZ EMADE
4. PUSTKI
5. SULTAN SOLIMAN (Cz)
6. KARAVANA (Sk)
8. YAVA (H)


mała scena:
RiCODEH

Po koncercie "afterparty" w klubie Łykend. Zagra RiCODEH.

bilety: 15 zł/dzień - przedsprzedaż, 20 zł - w dniu koncertukarnety: 20 zł/ 2 dni - przedsprzedaż, 25 zł - w dniu koncertudo nabycia: sieć salonów EMPiK www.bileteria.com, shortcut.pl oraz rezerwacje:bilety@o2.pl

 

Fot. Grzegorz Ajdukiewicz [1-4]
Fot. Agnieszka Skowron [5-7]
Fot. Tomasz Ząb [8]

 

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Filip Mizia - Myślę, czuję, decyduję
"Myślę, czuję, decyduję" - Filip Mizia nagrywa dla strajkujących kobiet [WIDEO]

Młody artysta z Wrocławia stanął po stronie kobiet i wyraził swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń.

Piosenki na Halloween - zestawienie 15-stu upiornych kawałków

Poznajcie przerażającą playlistę na zbliżające się Halloween!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!