Koncert
Kazik + Zdunek Ensemble z płytą "Warhead"

Kazik + Zdunek Ensemble z płytą "Warhead"

  • 2019-01-27, , godzina 20:00
  • od 90 zł
  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Agnieszka Bąk

Wystąpili

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncerty projektu KAZIK+ZDUNEK ENSEMBLE! Punkowy luz, szalejące instrumenty dęte, energia charakterystyczna dla Kazika i dobra zabawa z muzyką - wszystko to i wiele więcej.

Kazik + Zdunek Ensemble to premierowy projekt Kazika Staszewskiego i Janusza Zdunka (jazzmana, trębacza Kultu), stworzony wspólnie z wybitnymi instrumentalistami - Jarkiem Ważnym, Wojtkiem Jabłońskim (na co dzień związani z Kultem), Alkiem Koreckim (saksofonistą współpracujący m. in. z Brygadą Kryzys), Przemkiem Borowieckim (liderem n0 Band i 100nki), Marcinem Murasem (jazzman, puzonista), Ireneuszem Kaczmarą (basista, współpracuje z wieloma jazzowymi zespołami) i Mariuszem Godziną (saksofonista, mający na koncie współpracę m. in. ze Strachami na Lachy, Sorry Boys i Buldogiem).

Tak dobrany skład to gwarancja oryginalnego, jazzującego brzmienia z wyrazistymi rockowymi i punkowymi wpływami!

Muzycy wzięli na warsztat repertuar brytyjskiej klasyki punka - na album składają się covery utworów m.in. The Clash, Public Image Ltd., UK Subs, Buzzcocks. Powstały hipnotyzujące aranżacje, inspirowane jazzem i rockiem, wsparte charakterystycznym głosem Kazika.

Towarzyszą im nowe wykonania dwóch piosenek Staszewskiego - "Zabiłem kolegę na poligonie" oraz "Prosto".

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Shakin’ Stevens
Shakin' Stevens wystąpi w Polsce już 25 lutego 2019

Uwielbiany przez polskich fanów wokalista wystąpi 25 lutego 2019 we wrocławskiej Hali Orbita i 26 lutego na warszawskim Torwarze.

Antrax
Anthrax wystąpi we Wrocławiu w czerwcu 2019 Wrocław

Legenda amerykańskiego thrash metalu na jedynym klubowym koncercie w Polsce.