Koncert
Jack Rabbit & Violet Train | Prosto z Mostu

Jack Rabbit & Violet Train | Prosto z Mostu

  • 2018-08-18, , godzina 20:00
  • wstęp bezpłatny
  • Prosto z Mostu Beach Bar, Pasterska 1, Wrocław

Wystąpili

Opis

Prosto z Mostu Beach Bar zaprasza na koncert lokalnych grup w klimatach indie rock/pop rock/rock alternatywny. Wystąpią dwa wrocławskie zespoły: Jack Rabbit i Violet Train.

Jack Rabbit to wrocławska grupa muzyczna, utrzymująca się w szeroko pojętym gatunku rock alternatywny/indie rock. Całkiem świeży projekt założony przez muzyków, którzy wcześniej grali w wielu wrocławskich kapelach. Pchani chęcią stworzenia czegoś nowego i świeżego spotkali się w jednej z miejskich sal prób i rozpoczęli pracę nad nowym materiałem. Pierwsze efekty poszukiwań grupy są już dostępne.

Violet Train to wrocławska formacja, której skład ukształtował się ostatecznie w 2016 roku. Czterej muzycy poruszają się w stylistyce rocka alternatywnego z elementami pop i elektroniki. Zespół łączy różne muzyczne fascynacje - od Tears for Fears i Depeche Mode po Faith No More i Alice in Chains. W ich twórczości przeplata się brudne brzmienie gitar z charakterystycznymi syntezatorowymi melodiami. W kwietniu 2018 roku światło dzienne ujrzał debiutancki minialbum grupy Violet Train, zatytułowany "Tracks.".

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Muchy
"Miłość" zapowiada nowy album Much [WIDEO]

Przesłuchaj najnowszy singiel formacji.

Davida Garrett zagra w Krakowie

David Garrett ogłasza nową trasę na 10-lecie swojej artystycznej kariery. Bilety są już w sprzedaży!

Konkurs Ziaja