Koncert
Gooral

Gooral

  • 2019-01-31, , godzina 20:00
  • od 35 zł
  • Stara Piwnica, Wrocław

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncert Goorala, który wystąpi już 22 września w warszawskiej Drukarni! Podczas koncertu usłyszymy przedpremierowo utwory z nadchodzącej płyty!

Gooral, czyli Mateusz Górny, to urodzony w Bielsku-Białej producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu muzyki elektronicznej, drum'n'bass i dubstepu z etniczną muzyką góralską. Jego kariera muzyczna zaczęła się w 2003 roku i od tego czasu zagrał blisko 900 koncertów, wydał 4 płyty studyjne, 1 DVD, a obecnie pracuje nad długo wyczekiwaną płytą Ethno Elektro 2.

Popularność zaczął zdobywać zakładając razem z Maciejem "Kamerem" Szymonowiczem formację Psio Crew, z którą zagrał na takich festiwalach jak: Sziget, Colours of Ostrava, czy w Porgy and Bess. Jurek Owsiak zachwycony albumem Ethno Elektro, wpadł na pomysł stworzenia projektu Gooral Mazowsze, którego koncert inauguracyjny odbył się na Woodstocku, a sama płyta osiągnęła status bestsellera w Empiku. Gooral na swoim koncie ma wiele nagród, w tym m.in. nominację do Fryderyków, nagrodę Machinera za debiut muzyczny - Psio Crew, III nagrodę Festiwalu Folkowego Polskiego Radia - "Nowa Tradycja", a jego muzyką reklamował się Heineken Opener i Coke Festival.

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Jeśli ją kochasz
"Jeśli ją kochasz" - De Mono prezentuje nowy teledysk [WIDEO]

To nagranie, w którym formacja nawiązuje do swoich korzeni. Kojarzyć się może z pierwszym przebojem - "Kochać inaczej".

Skunk Anansie
Skunk Anansie gwiazdą 25. Pol'and'Rock Festival

Impreza odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą