Koncert
Dzień Europy - koncerty na żywo

Dzień Europy - koncerty na żywo

  • 2021-05-09
  • Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 10.

fot. materiały organizatora

Opis

Mimo funkcjonujących obostrzeń, Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu oraz Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej znalazły sposób, by wspólnie z lokalną społecznością uczcić przypadający 9 maja Dzień Europy. Koncerty na żywo w centrum miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem słuchaczy.

W przestrzeni lokali Barbara, Karavan, Słodowa (Concordia Design Hub), galerii DIZAJN BWA WROCŁAW i kina Nowe Horyzonty wystąpili lokalni artyści, którzy – w trosce o zachowanie reżimu sanitarnego – zagrali dla publiczności zza szyb. 

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Dzień Europy - koncerty na żywo "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Koro Red Bull KontroWersy
Koro znów zwycięża w bitwie Red Bull KontroWersy [WIDEO]

Koro został mistrzem freestyle'u już trzeci raz!

The Cassino - "Delta"
"Delta", czyli nowa pisoenka zespołu The Cassino [WIDEO]

Poznaj zespól The Cassino, który już w 2021 roku wyda nowa płytę!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!