Koncert
Dr Misio

Dr Misio

  • 2019-12-05, , godzina 20:00
  • 45 zł (Dr Misio)
  • Stary Klasztor, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Wiktoria Żuk

Opis

O zespole Dr Misio

Dr Misio to rock&rollowa załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika - jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, a także scenarzysty i reżysera. Jakubik jest znany m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka" czy "Wołyń"). 

Muzyka zespołu Dr Misio to przede wszystkim solidne brzmienie, ciężkie riffy połączone ze znakomitymi tekstami Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego. Koncerty Dr Misio to bez wątpienia świetna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę.

Zespół Dr Misio wydał dwie płyty pt. "Młodzi" i "Pogo", których producentem jest świetnie znany w środowisku rockowym Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi kawałkami są "Mentolowe papierosy", "Dziewczyny", "Młodzi", "Hipster" czy "Pogo". Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce - od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale (Jarocin, Woodstock).

Wiosną 2017 r. na sklepowe półki trafił trzeci album zespołu zatytułowany "Zmartwychwstaniemy", której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt dla takich artystów, jak grupa HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Płyta promowana jest przez utwór "Pismo", do którego teledysk został nakręcony przez Wojtka Smarzowskiego.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Dr Misio"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Metallica
Metallica i San Francisco Symphony publikują zapis koncertów [WIDEO]

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują "S&M2" - zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019.

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska prezentuje singiel "Domek z Kart" [WIDEO]

To drugi singiel z albumu "MTV Unplugged". Zobaczcie też klip!