Koncert
David Garrett

David Garrett

  • 2024-03-13
  • Bilety do przedsprzedaży dla klientów Bilet Serwis zapisanych do newslettera trafią 31 sierpnia 2023. Z kolei 1 września 2023 rozpocznie się sprzedaż otwarta. Bilety będzie można kupować na www.biletserwis.pl
  • Hala Stulecia, Wrocław

Wystąpią

Opis

David Garrett wystąpi 13 marca 2024 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Koncert jednego z najwspanialszych wirtuozów skrzypiec będzie składał się z utworów legendarnych kompozytorów: Bacha, Schumanna, Vivaldiego i wielu innych. To będzie niezwykłe wydarzenie, które na pewno pozostanie w pamięci wielu fanów muzyki.

David Garrett uzyskał rozgłos grając na skrzypcach największe rockowe i popowe przeboje, czym wprawił w zachwyt cały muzyczny świat. Pokazał też swój niesamowity talent. O tym, jak bardzo jest wszechstronnym wirtuozem świadczy fakt, że ze swych występów na żywo potrafi zrobić show zarówno wtedy, gdy gra energetyczne “Viva la Vida” zespołu Coldplay czy “Dangerous” Davida Guetty jak i wtedy, gdy prezentuje klasyczne melodie Bacha czy Mozarta. Za każdym razem potrafi porwać tłumy.

Koncert w Hali Stulecia będzie wyjątkową okazją, aby ponownie zanurzyć się w magii dźwięków skrzypiec w wykonaniu artysty, który potrafi jednocześnie wzruszać i zachwycać techniczną doskonałością. Jego repertuar będzie obejmował klasyczne arcydzieła, znane głównie z ostatniego albumu „ICONIC”. Niewykluczone jednak, że w interpretacji artysty usłyszymy także nowe utwory. 

- Tym razem to Wrocław będzie areną spektakularnego koncertu, który dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i wirtuozerskich popisów. Zdolność Davida Garretta do wyciągania z dźwięków różnorodnych emocji sprawia, że każdy koncert jest niepowtarzalnym doświadczeniem, które zostaje w pamięci na długo. Jego warszawski występ utwierdził nas w przekonaniu, że skrzypek jest wizjonerem i wirtuozem wyprzedzającym swoje czasy. Serdecznie zapraszam na koncert do Hali Stulecia - powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. 

 

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Avatar zaprasza na koncerty w Polsce [WIDEO]

Heavy metalowi, mroczni, szaleni wizjonerzy wracają do Polski.

Oki i Kukon zapraszają do Łodzi [WIDEO]

To będzie emocjonujący pojedynek w ramach Red Bull SoundCash.

Popularne
Iga Kozacka opowiada o kulisach powstania "Planu A" i wspÃłłpracy z Adamem Sztabą [WYWIAD]
Iga Kozacka opowiada o kulisach powstania "Planu A" i współpracy z Adamem Sztabą [WYWIAD]

Artystka zdradza, z kim chciałaby nawiązać muzyczną współpracę w przyszłości.

Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.