Koncert
Combichrist

Combichrist

  • 2022-06-05, , godzina 20:00
  • 80 zł (Combichrist)
  • Akademia Club, Wrocław

Opis

Trasa zespołu Combichrist zostaje w całości przeniesiona na 2022 rok! W związku z tym jedyny polski koncert na europejskiej trasie zostaje przeniesiony na 5.06.2022 roku do wrocławskiej Akademii. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność w nowej dacie.

 

Zapraszamy na koncert Combichrist - czołowych przedstawicieli sceny electro-industrial metalowej, którzy wracają do Polski! Combichrist wystąpią 5 czerwca 2022 roku w ramach trasy "Europe not my enemy tour"! Combichrist  bilety już d

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Combichrist "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bovska wydaje nowy singiel "Iskry" [WIDEO]

Piosence towarzyszy klip, w którym Bovska wraz z Filipem Skróncem portretuje kobiecość.

Black River prezentuje nowy album "Generation aXe" [WIDEO]

Generation aXe to piąty studyjny album w historii zespołu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!