Koncert
Castle Party 2006 - fotorelacja

Castle Party 2006 - fotorelacja

  • 2006-07-29, do 2006-07-30
  • Bolków - Dziedziniec Zamku, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 80.

Opis

W dniach 28 - 30 lipca sześciotysięczny Bolków stanie się najmroczniejszym miastem w Europie Środkowo - Wschodniej, gdzie rozbrzmiewać będzie goth, death, metal i progrock z elementami elektroniki i industrial. Wszystko to za sprawa rozpoczynającego się 29 lipca "Castle Party Dark Independent Festiwal 2006".

"Castle Party Dark Independent Festiwal to impreza z blisko dwunasto letnim stażem odbywająca się prawie zawsze na przełomie lipca i sierpnia. Koncerty przyciągająkilka tysięcy fanów mrocznych, tajemniczych dźwięków w charakterystycznych dla tego gatunku przebraniach.

Od 1997 roku miejscem koncertów jest dziedziniec pochodzącego z ok. drugiej połowy XII wieku Zamku w Bolkowie, jednego z największych warowni książąt świdnicko - jaworskich. Nie inaczej będzie i w tym roku. Na scenie XII edycji Castle Party wystąpi ponad trzydziestu artystów z Polski i z zagranicy m.in. NO NAME DESIRE, DE FACTO, DEATHCAMP PROJECT, HEDONE, AGRESSIVA 69, BONCZYK & KRZYWANSKI (PL),FUNKER VOGT, CLAN OF XYMOX, VNV NATION, LEAVES' EYES, THE BIRTHDAY MASSACRE.

Na czas trwania festiwalu Bolków opiewa się czernią i niespotykanym w innym miejscu na ziemi mistycznym klimatem. Ponadto na uczestników „bolkowskiej" imprezy przegotowane są pola namiotowe, bogate zaplecze gastronomiczno - sanitarne, a także stoiska z pamiątkami.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Castle Party 2006 - fotorelacja"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Filip Mizia - Myślę, czuję, decyduję
"Myślę, czuję, decyduję" - Filip Mizia nagrywa dla strajkujących kobiet [WIDEO]

Młody artysta z Wrocławia stanął po stronie kobiet i wyraził swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń.

Piosenki na Halloween - zestawienie 15-stu upiornych kawałków

Poznajcie przerażającą playlistę na zbliżające się Halloween!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!