Koncert
Castle Party 2006 - fotorelacja

Castle Party 2006 - fotorelacja

  • 2006-07-29, do 2006-07-30
  • Bolków - Dziedziniec Zamku, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 80.

Opis

W dniach 28 - 30 lipca sześciotysięczny Bolków stanie się najmroczniejszym miastem w Europie Środkowo - Wschodniej, gdzie rozbrzmiewać będzie goth, death, metal i progrock z elementami elektroniki i industrial. Wszystko to za sprawa rozpoczynającego się 29 lipca "Castle Party Dark Independent Festiwal 2006".

"Castle Party Dark Independent Festiwal to impreza z blisko dwunasto letnim stażem odbywająca się prawie zawsze na przełomie lipca i sierpnia. Koncerty przyciągająkilka tysięcy fanów mrocznych, tajemniczych dźwięków w charakterystycznych dla tego gatunku przebraniach.

Od 1997 roku miejscem koncertów jest dziedziniec pochodzącego z ok. drugiej połowy XII wieku Zamku w Bolkowie, jednego z największych warowni książąt świdnicko - jaworskich. Nie inaczej będzie i w tym roku. Na scenie XII edycji Castle Party wystąpi ponad trzydziestu artystów z Polski i z zagranicy m.in. NO NAME DESIRE, DE FACTO, DEATHCAMP PROJECT, HEDONE, AGRESSIVA 69, BONCZYK & KRZYWANSKI (PL),FUNKER VOGT, CLAN OF XYMOX, VNV NATION, LEAVES' EYES, THE BIRTHDAY MASSACRE.

Na czas trwania festiwalu Bolków opiewa się czernią i niespotykanym w innym miejscu na ziemi mistycznym klimatem. Ponadto na uczestników „bolkowskiej" imprezy przegotowane są pola namiotowe, bogate zaplecze gastronomiczno - sanitarne, a także stoiska z pamiątkami.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Castle Party 2006 - fotorelacja"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Zatrzymanie muzyka zespołu Kult. Grozi mu do 10 lat więzienia [WIDEO]

Policja ujawnia proceder z wyłudzaniem odszkodowań za pozorne wypadki w USA.

Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.