Koncert
Castle Party 2006 - fotorelacja

Castle Party 2006 - fotorelacja

  • 2006-07-29, do 2006-07-30
  • Bolków - Dziedziniec Zamku, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 80.

Opis

W dniach 28 - 30 lipca sześciotysięczny Bolków stanie się najmroczniejszym miastem w Europie Środkowo - Wschodniej, gdzie rozbrzmiewać będzie goth, death, metal i progrock z elementami elektroniki i industrial. Wszystko to za sprawa rozpoczynającego się 29 lipca "Castle Party Dark Independent Festiwal 2006".

"Castle Party Dark Independent Festiwal to impreza z blisko dwunasto letnim stażem odbywająca się prawie zawsze na przełomie lipca i sierpnia. Koncerty przyciągająkilka tysięcy fanów mrocznych, tajemniczych dźwięków w charakterystycznych dla tego gatunku przebraniach.

Od 1997 roku miejscem koncertów jest dziedziniec pochodzącego z ok. drugiej połowy XII wieku Zamku w Bolkowie, jednego z największych warowni książąt świdnicko - jaworskich. Nie inaczej będzie i w tym roku. Na scenie XII edycji Castle Party wystąpi ponad trzydziestu artystów z Polski i z zagranicy m.in. NO NAME DESIRE, DE FACTO, DEATHCAMP PROJECT, HEDONE, AGRESSIVA 69, BONCZYK & KRZYWANSKI (PL),FUNKER VOGT, CLAN OF XYMOX, VNV NATION, LEAVES' EYES, THE BIRTHDAY MASSACRE.

Na czas trwania festiwalu Bolków opiewa się czernią i niespotykanym w innym miejscu na ziemi mistycznym klimatem. Ponadto na uczestników „bolkowskiej" imprezy przegotowane są pola namiotowe, bogate zaplecze gastronomiczno - sanitarne, a także stoiska z pamiątkami.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Castle Party 2006 - fotorelacja"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Scena pod Regałem
Przed nami niezwykły koncert na dachu Monopolu Wrocław

Wystąpią Scena pod Regałem oraz projekt Back to the 50s.

Rap Stacja Wolsztyn - zmiany w formule festiwalu od 2020 r.

Dla fanów rapu mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą wolicie usłyszeć jako pierwszą?