Koncert
ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości

ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości

  • 2021-12-05
  • Klub Łącznik , Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Marta Kalisiak

Opis

ARS LATRANS Orchestra to projekt muzyczny stworzony przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Jest to festiwal sztuki, która łączy w sobie nie tylko dźwięk, ale także obraz i ruch. Co roku do wspólnej zabawy i współpracy zapraszani są znani polscy muzycy, którzy razem tworzą, komponują i nagrywają utwory, zgodne z tematem festiwalu w danym roku.

Sztuka miłości to temat festiwalu z 2020 roku. Ze względu na sytuację pandemiczną występy zostały przełożone. Tegoroczną edycję festiwalu uświetniają - Odet, runforrest, Bass Astral, dybiński oraz członkowie zespołów Clock Machine, Kidei, Gypsy and the Acid Queen oraz Hyper Son.

Utworów można posłuchać w Internecie, jednak warto pojawić się na koncercie festiwalowym. Jest to zupełnie inne doznanie, ponieważ koncert zmienia się spektakl muzyczny, okraszony filmem, tańcem i opowieściami. ARS LATRANS Orchestra pojawią się we Wrocławiu 5 grudnia 2021 roku w klubie Łącznik. Serdecznie zapraszamy, ponieważ szykuje się niesamowite show,którego długo się nie zapomni.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "ARS LATRANS Orchestra: Sztuka Miłości "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Wrocław, koncerty Wrocław na dziś, koncerty Wrocław jutro, koncerty Wrocław w tym tygodniu, koncerty Wrocław na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
piłka
Super Bowl 2022: Plejada gwiazd podczas halftime show! [WIDEO]

Wielki koncert podczas finału NFL już wkrótce!

Aurora zapowiada trasę koncertową w Polsce [WIDEO]

Zjawiskowa wokalistka i songwriterka, jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię 4 koncertów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!