Koncert
Armin Van Buuren

Armin Van Buuren

  • 2006-05-02, do 2006-05-05
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 445.

Wystąpili

Opis


02 maja we wrocławskiej Hali Ludowej odbędzie się koncert, jednego z trzech najlepszych dj'ów na świecie, którym jest: ARMIN VAN BUUREN. Zawita on pierwszy raz do Polski, gdzie zagra specjalnie dla Was 4-godzinny set. Zapowiada się jeszcze wspanialsza impreza niż zeszłoroczny koncert dj'a Tiesto (wybrany przez internautów, portalu wp.pl, najlepszym koncertem zagranicznego artysty w kategorii muzyki klubowej i piątym wydarzeniem muzycznym zeszłego roku w Polsce).

Cały skład dj'ski głównej sceny to:

ARMIN VAN BUUREN [NL]
REMY [NL]
MATTHEW DEKAY [NL]
ANGELO MIKE [PL]
BRIAN CROSS [ES]
SAN [NL]
PETER PAIN [PL]

Przygotujemy jak zawsze wspaniałą, gorącą noc i jesteśmy pewni, że znów tysiące klubowiczów będzie się niesamowicie bawić. Postaramy się znowu zaskoczyć Was bajecznymi efektami świetlnymi, czystą jakością dźwięku oraz oprawą artystyczną. Jak zwykle zadbamy o Wasze pełne bezpieczeństwo.

Tiësto, Michael Burian i inni w Hali Ludowej we Wrocławiu, Blank & Jones, Rank 1, Agnelli & Nelson i Kyau vs. Albert w poznańskiej Arenie - krótka historia dobitnie pokazała, że agencja celuje w wydarzenia najwyższej rangi. W długi weekend majowy po raz kolejny pokaże na co ją stać, zapraszając trzeciego dj-a na świecie wg prestiżowego plebiscytu „DJ Magazine".

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Zatrzymanie muzyka zespołu Kult. Grozi mu do 10 lat więzienia [WIDEO]

Policja ujawnia proceder z wyłudzaniem odszkodowań za pozorne wypadki w USA.

Popularne
przeglad 4 min
44. Przegląd Piosenki Aktorskiej - znamy program wydarzenia Wrocław

Kolejne PPA odbędzie się w dniach 15-24 marca 2024 roku.