Koncert
Armin Van Buuren

Armin Van Buuren

  • 2006-05-02, do 2006-05-05
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 445.

Wystąpili

Opis


02 maja we wrocławskiej Hali Ludowej odbędzie się koncert, jednego z trzech najlepszych dj'ów na świecie, którym jest: ARMIN VAN BUUREN. Zawita on pierwszy raz do Polski, gdzie zagra specjalnie dla Was 4-godzinny set. Zapowiada się jeszcze wspanialsza impreza niż zeszłoroczny koncert dj'a Tiesto (wybrany przez internautów, portalu wp.pl, najlepszym koncertem zagranicznego artysty w kategorii muzyki klubowej i piątym wydarzeniem muzycznym zeszłego roku w Polsce).

Cały skład dj'ski głównej sceny to:

ARMIN VAN BUUREN [NL]
REMY [NL]
MATTHEW DEKAY [NL]
ANGELO MIKE [PL]
BRIAN CROSS [ES]
SAN [NL]
PETER PAIN [PL]

Przygotujemy jak zawsze wspaniałą, gorącą noc i jesteśmy pewni, że znów tysiące klubowiczów będzie się niesamowicie bawić. Postaramy się znowu zaskoczyć Was bajecznymi efektami świetlnymi, czystą jakością dźwięku oraz oprawą artystyczną. Jak zwykle zadbamy o Wasze pełne bezpieczeństwo.

Tiësto, Michael Burian i inni w Hali Ludowej we Wrocławiu, Blank & Jones, Rank 1, Agnelli & Nelson i Kyau vs. Albert w poznańskiej Arenie - krótka historia dobitnie pokazała, że agencja celuje w wydarzenia najwyższej rangi. W długi weekend majowy po raz kolejny pokaże na co ją stać, zapraszając trzeciego dj-a na świecie wg prestiżowego plebiscytu „DJ Magazine".

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Scena pod Regałem
Przed nami niezwykły koncert na dachu Monopolu Wrocław

Wystąpią Scena pod Regałem oraz projekt Back to the 50s.

Rap Stacja Wolsztyn - zmiany w formule festiwalu od 2020 r.

Dla fanów rapu mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. Którą wolicie usłyszeć jako pierwszą?