Gitarowy Rekord Guinessa - Wrockfest

We Wrocławiu Krasnoludki zagrają na gitarach

Wroclaw, Krasnoludki, Gitarowy festiwal, Gitara, Gitarowy Rekord

2022-04-01 09:26:50 | Wrocław

Na miesiąc przed jubileuszowym 20. Gitarowym Rekordem Guinnessa nie lada gratka dla najmłodszych! Cały pierwszy weekend kwietnia bawić się będziemy gitarowo!

O wydarzeniu:

Pierwszy kwietnia to nie tylko dobra okazja do żartów. W tym roku to również dzień, w którym wrocławskie krasnoludki dostaną do rąk gitary i będą na nich grać przez cały weekend! Dlatego zachęcamy dzieci, aby wraz z rodzicami wybrały się na poszukiwania krasnoludków z gitarami, zrobiły im zdjęcia i podzieliły się nimi na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #gitarowyrekord (@gitarowyrekord).

Koncert „Mam tę moc!” będzie przeglądem najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya uzupełnionym o polskie hity Akademii Pana Kleksa. Na finał koncertu na scenę zostaną zaproszone dzieci z gitarami lub innymi instrumentami oraz te w najciekawszych przebraniach i razem zaśpiewamy ponadczasową „Pszczółkę Maję”, znaną z genialnego wykonania Zbigniewa Wodeckiego. Dla uczestników Gitarowych Rekordów Świata z lat ubiegłych przygotowane będą ulgowe bilety wstępu na ten koncert.

Solidaryzując się z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy, zapraszamy dzieci z Ukrainy oraz ich opiekunów na koncert bezpłatnie. Niech łączy nas muzyka!

„Mam tę moc! – piosenki z bajek Disneya”, który odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 15:00, w Starym Klasztorze. Dla dorosłych przewidziane są również bilety na 3-Majówkę.

Cała zabawa potrwa przez weekend 1-3 kwietnia, a najlepsze fotografie zostaną opublikowane na Facebooku i Instagramie Gitarowego Rekordu Świata.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki 

Słowa kluczowe: Koncert, Mam tę moc, Giratowy rekord, 1 kwietnia 2022
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
20. edycja Gitarowego Rekordu Świata
Za nami 20. edycja Gitarowego Rekordu Świata. Jest najlepszy wynik w historii! [FOTO]

Udał się wielki powrót Gitarowego Rekordu Świata na wrocławski Rynek.

Gitarowy Rekord Świata 2022: powstanie serce z tysiąca gitar dla Ukrainy Wrocław

Tegoroczne hasło imprezy to "Make Music Not War".

We Wrocławiu Krasnoludki zagrają na gitarach Wrocław

1 kwietnia to nie tylko dobra okazja do żartów. W tym roku to również dzień, w którym wrocławskie krasnoludki dostaną do rąk gitary.

Polecamy
Gitarowy rekord Wrocław
Gitarowy Rekord Świata ogłosił pierwszych artystów na rok 2021

Światowej sławy wirtuoz gitary, Andy Timmons oraz Gerry Leonard, gitarzysta Davida Bowiego, zagrają we Wrocławiu.

Therion
Therion gwiazdą 3-majówki we Wrocławiu Wrocław

Therion wystąpi we Wrocławiu 1 maja z okazji Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019.

Polecamy
Ostatnio dodane
20. edycja Gitarowego Rekordu Świata
Za nami 20. edycja Gitarowego Rekordu Świata. Jest najlepszy wynik w historii! [FOTO]

Udał się wielki powrót Gitarowego Rekordu Świata na wrocławski Rynek.

Gitarowy Rekord Świata 2022: powstanie serce z tysiąca gitar dla Ukrainy Wrocław

Tegoroczne hasło imprezy to "Make Music Not War".

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!