Aktualności - Muzyka

Pokahontaz w Legnicy

2013-10-02 14:29:04 | Wrocław

Już w piątek Rahim i Fokus odwiedzą Dolny Śląsk. Grupa Pokahontaz, promująca wydany w ubiegłym roku album "Rekontakt" wystąpi w legnickiej Spiżarni.

okahontaz jest polskim zespołem hip-hopowym, stworzonym przez Fokusa (Wojciech Alszer), Rahima (Sebastian Salbert) oraz DJ-a Bambusa (Sebastian Michalski). Od czasu założenia, w 2003 roku, grupa wielokrotnie występowała m.in. w Polsce i w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy album, zatytułowany "Receptura" ukazał się w 2005 roku. Znalazły się na nim bity autorstwa takich producentów, jak Straho, Minix czy DJ 600 V. Następnie Rahim i Fokus z powodzeniem realizowali się na solowej płaszczyźnie, angażując się w inne projekty muzyczne.

W 2011 roku artystyczne drogi Rahima i Fokusa zeszły się ponownie. Zaowocowało to drugą płytą, zatytułowaną "Re-kontakt", która ukazała się w 2012 roku. Podczas pracy nad albumem artyści nie uciekali od muzycznych eksperymentów. W tym celu podjęli współpracę z DiNO, jednym z najbardziej kreatywnych producentów hip-hopowych. Na płycie pojawili się wyjątkowi goście: EmilyRose, Pezet, Łona oraz Grizzlee.

wsparcie:
Minix

deckami:
DJ Bambus

start: 20:00
bilety: 25/30 zł
na czas koncertu wstęp bez ograniczeń wiekowych!

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży:
- Klub Spiżarnia, Piastowska 1
- Galeria Satyrykon, Rynek 36

Support:
Refrit&Felipe
Mikee (APG Skład)

Legnica, Spiżarnia, ul. Piastowska 1

ip

Słowa kluczowe: pokahontaz fokus rahim legnica spiżarnia koncert
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Okładka do nowego utworu Filatov & Karas
Filatov & Karas z nową produkcją na lato 2020. Przed Wami "Chilit"

Nowy kawałek od duetu pochodzącego z Rosji.

Sorry Boys - Miłość
Sorry Boys w plenerowym klipie do piosenki "Miłość" [WIDEO]

"Miłość" to piąty singiel z wydanego w maju 2019 roku albumu o tym samym tytule.

Polecamy
Brak zdjęcia
Wielki finał Rura Jazz Festiwal Wrocław

Stanisław Sojka, Zbigniew Lewandowski Septet i Reinaldo Ceballo & Calle Sol zakończą w niedzielę tegoroczną edycję festiwalu w Rurze.

Behemoth pracuje nad nową płytą
Behemoth pracuje nad nową płytą

Od 16 lutego, formacja Behemoth zaczęła pracę nad dziewiątym albumem w gdańskim studio ”Radio Gdańsk”. Za perkusją podczas nagrywania zasiądzie Daniel Bergstrand z Dug Out.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane