Aktualności - Muzyka

Janusz Radek zagrał w Starym Klasztorze [ZDJĘCIA]

2018-12-05 13:49:43 | Wrocław

Za nami koncert Janusza Radka w  Starym Klasztorze. Wydarzenie odbyło się 4 grudnia 2018. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

PRZEJDŹ DO ZDJĘĆ>>

Janusz Radek to jeden z tych artystów, który skutecznie podążając własną, artystyczną ścieżką buduje swoją markę. Stroniąc od świata show-biznesu udowadnia, że można na wiele innych sposób zjednywać sobie publiczność. Artysta dzieli się swoją pasją i doświadczeniem nie tylko w trakcie koncertów, ale także przez warsztaty organizowane dla młodych wykonawców. W tym roku we Wrocławiu warsztaty zakończyły się wspaniałym recitalem podczas którego wykonał zarówno znane utwory, jak i te pochodzące z najnowszego albumu studyjnego.

Podczas trwającego Ethno Jazz Festival 4 grudnia nie zabrakło utworów od  lat kojarzonych przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka, takich jak "Kiedy U-kochanie", "Dziękuję za miłość", "Groszki i róże", "Na moście w Avignone", czy wreszcie "Dziwny jest ten świat" oraz "Domek bez adresu". Kompozycje artysty dzięki jego magnetycznemu wokalowi  pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi tu i teraz dźwiękami.

Projekt "Radek z zespołem" powstał z myślą o różnorodnej publiczności - co nie znaczy, że ma on charakter komercyjny. Chodzi raczej o zjednywanie ludzi o różnych gustach muzycznych, ale nieustannie ciekawych muzycznych eksperymentów. Ciekawe aranżacje, różnorodność programu  i niezwykła wrażliwość artysty trafia do słuchaczy i porusza nawet najbardziej opornych. 

IP/MH

Fot. Aneta Dworak

Słowa kluczowe: Janusz Radek, koncert, Stary Klasztor
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Nowy teledysk Eminema do utworu "Good Guy" [WIDEO]

Zobacz najnowszy teledysk Eminema promujący album "Kamikaze".

Polecamy
Wręczono Fryderyki 2014
Wręczono Fryderyki 2014

24 kwietnia po raz dwudziesty zostały wręczone nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk. Jubileuszowa gala odbyła się w warszawskiej Sali Kongresowej.

Tede - "Fuck Tede", "Glam Rap"
Tede - "Fuck Tede", "Glam Rap"

Siódma solowa płyta w kolekcji Tede. Najwyższej jakości rap w wykonaniu Tede oraz wyśmienita muzyka skomponowana tak jak w przypadku "złotego" albumu Note2 przez producenta o pseudonimie Sir Michu.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Nowy teledysk Eminema do utworu "Good Guy" [WIDEO]

Zobacz najnowszy teledysk Eminema promujący album "Kamikaze".

Konkurs Ziaja