WrockFest prezentuje - Wrockfest

3majówka na Wyspie Słodowej

2011-04-12 21:51:26 | Wrocław

Już 2 maja na wrocławskiej Wyspie Słodowej startuje 3 majówka! Kultowa już impreza w sercu miasta, rokrocznie gromadzi kilkanaście tysięcy miłośników dobrego grania – bez supportów! Tym razem w stolicy Dolnego Śląska zagrają m.in. Monika Brodka, Coma, Strachy na Lachy, Myslovitz, KNŻ i StarGuard Muffin.

Bilety na ten wyjątkowy muzyczny spektakl m.in. do nabycia w portalu dlaStudenta.pl (Wrocław, ul Świdnicka 19 pok. 304).


Bez wahania można stwierdzić, że pierwszy majowy weekend w mieście nad Odrą należeć będzie do fanów muzyki. Cała machina dźwięków, tak naprawdę ruszy już kilka dni wcześniej, bo przecież od 29 kwietnia rozpocznie się kolejne gitarowe granie i celebrowanie twórczości Jimiegoo Hendrixa z finałowym biciem rekordu Guinnesa  i koncertem gwiazd - 30 kwietnia.

2 maja, podczas pierwszego dnia 3majówki usłyszymy m.in. bijący rekordy popularności StarGuardMuffin. Warto dodać, że ubiegłym roku na ich dwa  koncerty we Wrocławiu zabrakło biletów, a ich debiutancka płyta „Szanuj” znikała ze sklepowych półek jak ciepłe bułeczki. Podobnie było z nową, długo oczekiwaną płytą Moniki Brodki. „Granda” okazała się sukcesem nie tylko sprzedażowym, ale przede wszystkim twórczym wokalistki pochodzącej z Żywca.  Brodka w wersji koncertowej już 2 maja.

Pozostałe dwie ekipy to z pewnością stali bywalcy 3majówek. Zarówno happysad, jak i Strachy na Lachy na tej imprezie występują wyjątkowo często. Na deser zobaczymy m.in. Myslovitz, które z pewnością zaprezentuje kawałki z nowego albumu „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”, którego premiera zapowiedziana jest na 30 maja. Pierwszy dzień kultowych koncertów zakończy występ Kazika Na Żywo. Dodajemy, że występy Kazika we Wrocławiu, nieważne z jakim projektem zawsze gromadzą tłumy.

W drugim dniu na miłośników muzyki czekają bardziej wyrafinowane brzmienia. Zobaczymy braci Waglewskich z projektem Fisz Emade Tworzywo. Później na scenie pojawi się legenda rodzimej sceny punk rockowej z Krzysztofem Grabowskim i Robertem Materą na czele, czyli grupa Dezerter. Nie zabraknie również Pawła Kukiza i Piersi. Na ten występ z pewnością czeka wielu fanów grupy. Na koniec zagrają trzy, bardzo dobrze znane zespoły w stolicy Dolnego Śląska. Pojawiali się niemal na każdej 3 majówce, dlatego nie mogło ich zabraknąć, także i teraz – Dżem, Hey i Coma.
Kup bilet na to wydarzenie »Kup bilet na to wydarzenie »
Program:


2 maja

Brodka
happysad
Strachy Na Lachy
Myslovitz
KNŻ

3 maja

Fisz Emade Tworzywo
Dezerter
Piersi
Dżem
Hey
Coma

2,3 maja, Wyspa Słodowa, Wrocław
Godz. 13:00.

bilety jednodniowe: 40 zł – do 31.03, 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
karnety dwudniowe: 60 zł – do 31.03, 65 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu

Radosław Ząb

Słowa kluczowe: 3 majóka, koncerty Wrocław, Myslovitz, Kamil Bednarek, Star Guard Muffin, bilety
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Avishai Cohen - radosny geniusz kontrabasu powraca do Wrocławia
Avishai Cohen - radosny geniusz kontrabasu powraca do Wrocławia Wrocław

Avishai Cohen, pochodzący z Izraela wirtuoz kontrabasu i gitary basowej, jeden z najważniejszych współczesnych muzyków jazzowych wystąpi we Wrocławiu 29 kwietnia!

Zmiana daty koncertu Red Box! [WIDEO, BILETY]
Zmiana daty koncertu Red Box! [WIDEO, BILETY] Wrocław

Koncert kapeli odbędzie się w maju.

Fisz i Emade zagrają we Wrocławiu [WIDEO, BILETY]
Fisz i Emade zagrają we Wrocławiu [WIDEO, BILETY] Wrocław

Panowie odwiedzą Wrocław w ramach promocji swojego najnowszego krążka.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Avishai Cohen - radosny geniusz kontrabasu powraca do Wrocławia
Avishai Cohen - radosny geniusz kontrabasu powraca do Wrocławia Wrocław

Avishai Cohen, pochodzący z Izraela wirtuoz kontrabasu i gitary basowej, jeden z najważniejszych współczesnych muzyków jazzowych wystąpi we Wrocławiu 29 kwietnia!

Zmiana daty koncertu Red Box! [WIDEO, BILETY]
Zmiana daty koncertu Red Box! [WIDEO, BILETY] Wrocław

Koncert kapeli odbędzie się w maju.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!