Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Brzmienia we Wrocławiu 2023

Kiedy2023-08-18
Gdzie
Letnie Brzmienia we Wrocławiu 2023

Dwudniowy festiwal Santander Letnie Brzmienia 18 i 19 sierpnia dotrze do Wrocławia i odbędzie się na Torze Partynice. W line-upie pojawiają się ich weteran, i laureat najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w naszym kraju – Mrozu, dla którego ten cykl to „nie tylko koncerty, lecz także spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem „Zalewski śpiewa Niemena”, w którym bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz. Do programu Santander Letnie Brzmienia dołączają też słynący z inspirujących współprac Vito Bambino, którego album Poczekalnia ukaże się z końcem kwietnia oraz niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska. 

Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną międzypokoleniowego projektu BABIE LATO, gromadzącego na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych, w tym roku objęła Natalia Kukulska. Artystka zaprosiła do współpracy: Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos poza nią. Imprezowe, energetyczne kawałki utrzymane w letnim klimacie będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R&B i soulu. Wokalistki zaprezentują zarówno utwory ze światowego repertuaru, jak i swoje autorskie single oraz będzie też można je usłyszeć na solowych koncertach. 

Ponadto festiwalowe sceny wypełnią koncerty, podczas których zagra plejada artystek i artystów, którzy od lat kreują muzyczne trendy i wyznaczają rozwój rodzimej sceny muzycznej: Natalia Przybysz, Bartek Królik, Kacperczyk, jucho, Rosalie. i ARS LATRANS Orchestra.



Zdjecie nr 1636942
Zdjecie nr 1636943
Zdjecie nr 1636944
Zdjecie nr 1636945
Zdjecie nr 1636946
Zdjecie nr 1636947
Zdjecie nr 1636948
Zdjecie nr 1636949
Zdjecie nr 1636950
Zdjecie nr 1636951
Zdjecie nr 1636952
Zdjecie nr 1636953
Zdjecie nr 1636954
Zdjecie nr 1636955
Zdjecie nr 1636956
Zdjecie nr 1636957
Zdjecie nr 1636958
Zdjecie nr 1636959
Zdjecie nr 1636960
Zdjecie nr 1636961
Zdjecie nr 1636962
Zdjecie nr 1636963
Zdjecie nr 1636964
Zdjecie nr 1636965
Zdjecie nr 1636966
Zdjecie nr 1636967
Zdjecie nr 1636968
Zdjecie nr 1636969
Zdjecie nr 1636970
Zdjecie nr 1636971
Zdjecie nr 1636972
Zdjecie nr 1636973
Zdjecie nr 1636974
Zdjecie nr 1636975
Zdjecie nr 1636976
Zdjecie nr 1636977
Zdjecie nr 1636978
Zdjecie nr 1636979
Zdjecie nr 1636980
Zdjecie nr 1636981

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama