Literatura
Spotkanie z Philippem Vandenbergiem

Spotkanie z Philippem Vandenbergiem

  • 2007-10-26, , godzina 17:30
  • EMPiK Megastore, Wrocław

Opis

 Wydawnictwo Sonia Draga oraz EMPiK zapraszają na spotkanie z Philippem Vandenbergiem, autorem "Zapomnianego pergaminu" oraz "Towarzyszek cesarskich śniadań".


Philipp Vandneberg, jeden z najbardziej poczytnych pisarzy na świecie, wydał łącznie ponad 30 tytułów - powieści i książek popularnonaukowych-, przetłumaczonych łącznie 34 na języki, które rozeszły się w łącznym nakładzie 23 milionów egzemplarzy.

Autor mówi o sobie, że jego życie jest jak kiepski scenariusz hollywoodzkiego filmu: urodzony w wojennym Wrocławiu, wychowany w licznych sierocińcach, rozpoczynający dorosłe życie pod mostem  jako clochard, wchodzący do „klubu milionerów" dzięki swojej debiutanckiej książce „Klątwa faraonów". Obecnie stały bywalec światowych list bestsellerów, właściciel najdłuższego w Europie, nawiedzanego przez ducha,  zamku o tysiącletniej historii, wspaniałej kolekcji antyków i jednej z największych kolekcji starych rolls-royce'ów.


Ostatnio dodane
Czarownica Zora. Czarownica idzie do szkoły
Premiery komiksów Egmontu na maj 2024

Wiele ciekawych opowieści w majowej ofercie. Co warto przeczytać?

Zobacz, na czym dokładnie polega kształcenie dualne!
Znamy program 9. edycji Międzynarodowego Festiwalu Poezji Silesius

W programie znajdziemy m.in. wydarzenia z okazji Roku Czesława Miłosza, premiery książek, spotkania autorskie, czytania wierszy i koncerty.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.