Literatura
Premiera nowej powieści Olgi Tokarczuk w Hali Stulecia we Wrocławiu

Premiera nowej powieści Olgi Tokarczuk w Hali Stulecia we Wrocławiu

  • 2022-06-02, , godzina 19:00
  • wstęp wolny z wejściówką
  • Hala Stulecia (Hala Ludowa), Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 27.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Najnowsza powieść Olgi Tokarczuk „Empuzjon” – pierwsza po otrzymaniu Literackiej Nagrody Nobla – będzie dostępna w księgarniach już 1 czerwca. Premierze będzie towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z noblistką w Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie dla publiczności przygotowano na tę okazję 2500 miejsc. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 czerwca o godzinie 19.00. Rozmowę poprowadzi Ryszard Koziołek – literaturoznawca, profesor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Fani twórczości Tokarczuk, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu na żywo, będą mogli pobierać bezpłatne wejściówki od 26 maja od godz. 12.00 na portalu www.evenea.pl. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki. Premiera będzie także transmitowana na żywo, obejrzymy ją na Facebooku na profilach organizatorów: Wrocławskiego Domu Literatury, Wrocławia Miasta Literatury, Miasta Wrocław, Wydawnictwa Literackiego i Fundacji Olgi Tokarczuk.

Dowiedz się więcej >>

Polecamy
Ostatnio dodane
Wrocławski abecadlik
"Wrocławski abecadlik" za darmo dla dzieci z Ukrainy Wrocław

Książka ma być prezentem dla dzieci z Ukrainy, które z powodu wojny mieszkają obecnie w Polsce.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.