Literatura
Dni Fantastyki 2022

Dni Fantastyki 2022

  • 2022-08-27
  • Centrum Kultury Zamek, plac Świętojański 1, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 102.

fot. Krzysztof Zatycki, Michał Derkacz

Opis

Pobudź swoją wyobraźnię, odkurz starą różdżkę, spakuj słowiański bestiariusz i fasolki wszystkich smaków do plecaka i przybywaj! Już od 26 sierpnia Dni Fantastyki zabiorą Was w podróż po Granicach Magii! XVIII edycja DF-ów skupi się na elementach słowiańskiego folkloru, mitów, baśni i legend, zahaczając o motywy magiczne w
przyrodzie i realizm magiczny, a na fantastycznych postaciach czyniących magię
kończąc.

W dniach 26-28 sierpnia 2022 będziesz mógł wraz z innymi fanami oraz twórcami fantastyki spotkać się w jednym miejscu – którym jak co roku będzie CK Zamek – by wspólnie podyskutować o fenomenie Pratchetta, nauczyć się rzucać nowe zaklęcia, wspólnie zatańczyć na fenomenalnym koncercie lub poczytać po zmroku ballady
Mickiewicza!

A jeśli chcesz bliżej zapoznać się z tematyką fantastyczną, dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z grami RPG, a może poznać najlepsze komiksy minionego roku, zapraszamy do spędzenia czasu z serią Podcast CyberDF, w której Piotrek Bujak rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. Z kolei różne wizje przyszłości przedstawi Ci duet - Szymon Makuch oraz Adam Flamma. Prowadzący podcast Pop-Tropy zagłębiają się w zakamarki popkultury, aby odnaleźć odpowiedzi na pytania, które się jasnowidzom nie śniły. Pamiętaj o polubieniu naszego fanpage’a i regularnie zaglądaj na stronę , aby nie ominęły Cię żadne szczegóły.

Polecamy
Ostatnio dodane
Wielkie wyprawy Zbigniewa Kasprzaka
"Wielkie Wyprawy" - premiera antologii Zbigniewa Kasprzaka

Znajdą się tu opowieści o ogólnie pojętej tematyce historycznej stworzone przez wybitnego polskiego rysownika.

Mroczne wyznania, Lisa Unger
"Mroczne wyznania" - premiera thrillera Lisy Unger. Netflix już pracuje nad ekranizacją

Wielokrotnie nagradzana autorka bestsellerów powraca z thrillerem psychologicznym.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.